Середа, 12 Серпень 2020

У передноворічний період ще 13 ОСББ стали учасниками Урядової програми з енергоефективності, залучивши 1,6 млн грн на утеплення багатоповерхівок

З 26 по 30 грудня 2016 року, незважаючи на наближення новорічних свят, до Урядової програми з енергоефективності приєдналося ще 13 ОСББ. Разом вони залучили 1,6 млн. грн на впровадження заходів з енергоефективності у багатоповерхівках.

Як бачимо, попит на державну фінансову допомогу при утепленні не вщухає, навіть у передноворічний період. Це в черговий раз демонструє, з одного боку, наскільки затребуваною є Урядова програма, а з іншого – наскільки свідомо ОСББ почали опікуватися питанням енергоощадності, аби зменшити фінансове навантаження на мешканців будинку при оплаті комунальних платежів.

Загалом, за весь час дії Урядової програми з енергоефективності нею скористалося 629 ОСББ, а це близько 50 тисяч родин. Всього, ОСББ залучили 77,5 млн. грн кредитних коштів на проведення різних заходів з енергозбереження: утеплення фасадів, підвалів, горищ, покрівель, фундаменту, облаштування ІТП, встановлення приладів обліку, заміну вікон та дверей, модернізацію освітлення у під’їздах тощо.

Нагадаємо, що найактивніше займаються енергозбереженням ОСББ Дніпропетровської області. У цьому регіоні 67 ОСББ взяли участь у програмі. Водночас, найбільшу суму коштів на енергоефективні заходи, а саме – 16,62 млн. грн, залучили ОСББ у Волинській області.

Управління комунікації та звязків з громадськістю

Останнє оновлення (06 січня 2017)

Правова допомога