Субота, 17 Листопад 2018

За 9 місяців 2016 році до зведеного бюджету забезпечено надходження у розмірі 64,9 млн.грн.

Міжгірським відділенням Хустської ОДПІ ГУ ДФС у Закарпатській області  за 9 місяців  2016 року досягнуто значне збільшення надходжень до Зведеного бюджету у порівнянні  з відповідним періодом 2015 року, а саме, на 20  мільйонів гривень, або на 44,4 відсотки.

До Державного бюджету забезпечено надходжень у сумі 24,7 мільйонів гривень, що більше від показника 2015 року на 6,6 мільйонів гривень.

Місцевий бюджет за відповідний період також отримав грошових коштів в сумі 40,2 мільйонів гривень. У порівнянні з відповідним періодом минулого року надходження збільшились на 13,3 мільйонів гривень, або на 49,7%.

Основним джерелом наповнення бюджету  є податок на доходи фізичних осіб. Станом на 1 жовтня 2016року до  Державного бюджету району надійшло 7,4 млн. гривень податку, що на 10%, або на  0,7 млн. гривень більше,  ніж доведено плановими показниками. До місцевого бюджету забезпечено надходження в сумі  22,2 млн.грн. На сьогодні питома вага податку на доходи фізичних осіб в загальній сумі надходжень до місцевого бюджету складає 55,3%.

Вагомим джерелом доходів місцевого бюджету також є надходження від підприємницької діяльності на спрощеній системі оподаткування. Питома вага надходжень від даного платежу в загальній сумі збору до місцевого бюджету складає 12,7%. Так, за 9 місяців 2016 року до бюджету надійшло єдиного податку в розмірі 3,7 млн. гривень, виконання розрахункової бази зі збору платежів  становить 131,4%.

Надходження єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування склали  38,1 млн. грн.

По податку на нерухоме майно нежитлової нерухомості юридичних осіб надійшло 151,5 тис.грн.

Податок на нерухоме майно, сплачений фізичними особами складає  44,7 тис.грн.

Міжгірське відділення Хустської ОДПІ

Останнє оновлення (06 жовтня 2016)