Середа, 21 Лютий 2018

Як відобразити у ф. 1ДФ нараховані та виплачені доходи самозайнятих осіб у різних кварталах

Дохід, який виплачується самозайнятій особі, отримано від операцій, здійснюваних у межах підприємницької чи незалежної професійної діяльності, то в податковому розрахунку за ф. 1ДФ заповнюються графи 3 та 3а.

При цьому графа 3 «Сума виплаченого доходу»заповнюється в разі фактичної виплати доходу самозайнятій особі.

Наприклад: якщо нарахування доходу було здійснено в лютому (І квартал), а виплату — у квітні (ІІ квартал), то нарахована сума відображатиметься в графі 3а «Сума нарахованого доходу» за І квартал, а виплачена сума буде — у графі 3 «Сума виплаченого доходу» податкового розрахунку за ф. 1ДФ за ІІ квартал.

Графи 4а «Сума нарахованого податку» та 4 «Сума перерахованого податку» не заповнюються, у цьому випадку в таких графах проставляються нулі.

Нагадаємо: під час виплати суб’єктами господарювання — податковими агентами фізичним особам, які провадять незалежну професійну діяльність, доходів, безпосередньо пов’язаних із такою діяльністю, податок на доходи в джерела виплати не утримується в разі надання такою фізичною особою копії довідки про взяття її на податковий облік як фізичної особи, котра провадить незалежну професійну діяльність (п. 178.5 ПКУ)

Міжгірське відділення Хустської ОДПІ

Останнє оновлення (06 жовтня 2016)