Вівторок, 19 Лютий 2019
Головне меню
Транслятор
Ukrainian English Russian
Пошук
Повідомлення про корупцію
Банер
Зміни одне життя - Україна
Банер

6 новацій в сфері реєстрації бізнесу та нерухомості: що буде змінено?

1 вересня в Мін'юсті відбулося фінальне обговорення положень законопроекту щодо внесення змін до профільного законодавства у сфері реєстрації бізнесу та нерухомості

Що буде змінено?

1) Планується посилити кримінальну відповідальність як заявника, так і реєстратора та зацікавлену у вчиненні незаконної реєстраційної дії особу. Адміністративна відповідальність теж стане жорсткішою.

2) ЕЦП надаватиметься виключно за особистої присутності підписувачів, зокрема посадових осіб підприємств. Відповідно,  попередимо випадки, коли сторонні особи отримували ЕЦП без відома директорів та головних бухгалтерів й в подальшому використовували для позбавлення бізнесу накопиченого податкового кредиту, відшкодування ПДВ й несанкціонованого перерахування грошових коштів

3) Буде ускладнено процедуру відкриття нового розділу у реєстрі нерухомості та унеможливимо існування паралельно двох розділів у Реєстрі.

4) Підписи голови, секретаря або учасників зборів на протоколі та на установчих документах при внесенні змін зобов’яжуть нотаріально посвідчувати.

5) Термін подання скарги до Комісії з питань розгляду скарг у сфері державної реєстрації буде збільшено з 30 днів до 60. Це важливо, адже були випадки, коли заявник звертався до Комісії зі скаргою, що була складена з порушенням вимог і не встигав виправити формальні помилки та подати відредаговану скаргу до Комісії у визначений Законом термін.

6) Нотаріусам нададуть доступ до реєстру актів цивільного стану громадян у режимі «read only».

Міжгірське відділення Хустської ОДПІ

Останнє оновлення (06 жовтня 2016)

 
Новини Міжгірщини
Банер
Місцеві вибори 2015
Банер
Електронне звернення
Банер
Для громадян з порушенням слуху
Банер
Офіційні веб-портали

1

12

в

Обласна "Гаряча лінія"
Банер
Календар новин
Держенергоефективність України
Банер
Банер
Статистика
На даний момент 85 гостей на сайті