Середа, 12 Грудень 2018

Військові комісаріати Закарпатської області продовжують призов громадян на строкову військову службу!

Військовими комісаріатами області завершено комплектування та виконано планове завдання по поставці молодого поповнення до військових частин Збройних Сил України в рамках призовної кампанії «ВЕСНА-2016».

В червні 2016 року продовжується призов громадян на строкову військову службу до Державної прикордонної служби України, Національної гвардії  України та  Державної спеціальної служби транспорту.

Після проходження підготовки в навчальних центрах більшість прикордонників і залізничників будуть повернені для проходження військової служби в Закарпатську область і будуть мати можливість проходити військову службу, на відміну від тих призовників хто призивався до лав Збройних Сил України  в Закарпатті.

Ті  призовники, що будуть призвані до Національної гвардії України будуть проходити військову службу в елітних підрозділах м. Запоріжжя,

де зможуть оволодіти сучасними видами озброєння та військової техніки.

Нагадуємо, що військовослужбовці строкової служби ні за яких умов направлятись та залучатись до участі в проведенні антитерористичної операції на територіях Донецької та Луганської області не будуть.

Проходження військової служби дасть можливість розширити спектр вмінь, знань та навичок, сформувати такі якості, як почуття товариства, взаємодопомоги, толерантності. Період строкової служби дозволить знайти нових бойових, а тому надійних друзів, перевірити себе на міцність. При бажанні призовник через 3 місяці строкової служби може укласти контракт. Крім того, армія надає можливість безкоштовного навчання у військових коледжах або вищих військових навчальних закладах.

Ті, хто відслужив строкову службу, мають переваги при прийнятті на роботу в охоронні агентства, правоохоронні органи (або будь-які інші силові відомства).

Крім того, відповідно до постанови Кабінету Міністрів України (від 12 серпня 2015 року № 587 «Про затвердження Порядку виплати грошової допомоги громадянам України, які призиваються на строкову військову службу») призовникам буде виплачено матеріальну допомогу в розмірі двох мінімальних заробітних плат, що становить 2900 гривень.

Останнє оновлення (05 липня 2016)