Вівторок, 11 Серпень 2020

Шановні мешканці Міжгірського району!

Військовий комісаріат Міжгірського району продовжує відбір кандидатів на військову службу за контрактом на посади солдатського, сержантського, старшинського та офіцерського складу Збройних Сил України.

На військову службу за контрактом приймаються призовники  та військовозобов’язані віком від 18 років.

Для громадян України, які вперше приймаються на військову службу за контрактом, встановлюються такі строки військової служби:

на посади рядового складу — строком на 3 роки;

на посади сержантського і старшинського складу — строком від 3 до 5 років залежно від згоди сторін;

на посади офіцерського складу - строком на 5 років;

з військовослужбовцями строкової військової служби та військовослужбовцями військової служби за призовом під час мобілізації, які під час дії особливого періоду вислужили не менше 11 місяців, осіб, звільнених з військової служби під час дії особливого періоду — строком на 6 місяців.

Держава тепер вже реально забезпечує в повному обсязі соціальні гарантії військовослужбовців та членів їх сімей.

У державному бюджеті на 2016 рік реалізовано зростання грошового забезпечення військовослужбовцям.

З 1 січня 2016 року вже збільшено грошове забезпечення військовослужбовців Збройних Сил України.

військовослужбовець за контрактом отримує від 7 тис. грн. і більше,

командир взводу – від 9 тис. грн.

командир роти – від 10 тис. грн.

командир батальйону – від 12 тис. грн.

командир бригади – від 14 тис. грн.

Це найвища зарплата на ринку праці в Україні.

Крім того, під час перебування в зоні проведення Антитерористичної операції військовослужбовець, незалежно від посади, військового звання чи вислуги років, отримує додатково до 6 тис. грн. та статус учасника бойових дій.

Тепер кожен має можливість не їхати на заробітки за кордон, а виконуючи свій військовий обов’язок, отримувати високе і гарантоване грошове забезпечення та соціальні гарантії та гідно утримувати свої родини.

Для отримання додаткової інформації звертатись до Міжгірського  районного  військового комісаріату за адресою: смт. Міжгір'я, вул. Шевченка, 58. Телефон (0312) 15 – 54 –., або до будь – якого районного (міського) військового комісаріату області за місцем проживання чи реєстрації.

Останнє оновлення (05 липня 2016)

Правова допомога