Середа, 03 Червень 2020
Головне меню
Транслятор
Ukrainian English Russian
Пошук
Авторизація
Повідомлення про корупцію
Банер
Зміни одне життя - Україна
Банер

Додаткові пільги для призваних по мобілізації

Заходи 6-ї хвилі часткової мобілізації на Закарпатті проходять з певними труднощами, на що є як обєктивні так і субєктивні причини, військовозобовязані повинні розуміти, що ніхто з Європи або з Америки чи Африки не прийде захищати наш власний дім.

В непростий час український народ і держава підтримує свої власні Збройні Сили, так нам ще далеко до логістики Збройних сил США або держав НАТО, але все ж таки позитивний рух в напрямку забезпечення та соціальних і правових гарантіях для військовослужбовців з боку держави не можна не помітити.

Під час 6 хвилі мобілізації встановлені додаткові (крім тих що раніше встановлені чинним законодавством України та державними органами влади на місцях) пільги, гарантії та можливості для військовослужбовців:

- ті хто добровільно звернеться до військового комісаріату, має можливість проходити службу у військових частинах за власним вибором, для цього необхідно особисто отримати відношення з військової частини або звернутися в військовий комісаріат за допомогою отримати таке відношення.

- для учасників АТО з вищою освітою надається можливість пройти спеціальні курси та отримати первинне офіцерське звання.

- для сержантів, котрі мають відповідний рівень вищої освіти та виявили мужність, відвагу і героїзм у ході проведення антитерористичної операції на сході України, без направлення на курси військової підготовки, їм присвоюється первинне військового звання «молодший лейтенант».

- за мобілізованими зберігаються усі соціальні пільги та заробітна платня за попереднім місцем роботи на весь період служби в Збройних Силах України. Нагадуємо, що розмір одноразової грошової виплати особам, котрі призвані по мобілізації та підпишуть контракт для подальшого проходження військової служби складає:
- сержантам і солдатам - 9744 гривні;

- прапорщикам -10962 гривні;

- офіцерам - 12180 гривень.

Держава піклується про своїх громадян, які зі зброєю в руках відстоюють її територіальну цілісність та суверенітет.

Український народ вірить в своїх захисників, які в даний час виконують всій військовий обов’язок і та тих хто буде призваний до Збройних Сил та інших військових формувань України, для того щоб не на словах, а на ділі проявити свої суто чоловічі риси, риси воїна-захисника.
З вірою в перемогу добра над злом, з вірою в перемогу світла над темрявою, з вірою в НАШУ ПЕРЕМОГУ.

СЛАВА УКРАЇНІ!

Закарпатський обласний військовий комісаріат

//

//  

Останнє оновлення (27 липня 2015)

 
Правова допомога
Банер
Місцеві вибори 2015
Банер
Електронне звернення
Банер
Для громадян з порушенням слуху
Банер
Офіційні веб-портали

1

12

в

Обласна "Гаряча лінія"
Банер
Календар новин
Держенергоефективність України
Банер
Банер
Статистика
На даний момент 14 гостей на сайті