Понеділок, 20 Серпень 2018

Новопризначений очільник Закарпатської міліції полковник міліції Сергій Миколайович Князєв закликає закарпатців та гостей краю до взаємодії.

Шановні краяни!

Якщо ви маєте будь-яку інформацію щодо протиправних дій, які відбуваються на території обслуговування УМВС Закарпаття, надсилайте її за адресами в соціальній мережі Фейсбук (Закарпаття УМВС України в Закарпатській області) або на електронну пошту сектору зв’язків з громадськістю ( Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду ).

«Запевняю, що усі звернення будуть перевірятись і вживатимуться необхідні заходи щодо збереження громадського порядку»,- зазначив Сергій Князєв.

Нагадуємо, що всі інші контакти розміщені на офіційному веб-сайті УМВС України в Закарпатській області.

СЗГ УМВС України в Закарпатській області