Неділя, 19 Серпень 2018

Необхідна медична допомога закарпатським військовослужбовцям надається у 50 лікувально-профілактичних закладах області

Для координації скерування військовослужбовців, учасників АТО та членів їх сімей до лікарів-спеціалістів необхідних профілів на Закарпатті розроблено Дорожню карту з надання медичної допомоги.

Відтак, медичні працівники Центрів первинної медико-санітарної допомоги, зокрема сімейних амбулаторій, фельдшерсько-акушерських пунктів краю при потребі нададуть необхідну медичну допомогу первинного рівня, а за необхідності - скерують в інші заклади охорони здоров’я вищих рівнів для надання більш кваліфікованої та спеціалізованої допомоги.

У всіх лікувально-профілактичних закладах вторинного рівня надання медичної допомоги (міських і районних поліклініках) діятиме «Єдине медичне вікно учасника АТО».

Більш детальну інформацію можна отримати тут: http://www.carpathia.gov.ua/ua/publication/content/11092.htm

Прес-служба Закарпатської ОДА