Середа, 21 Лютий 2018

Конверти з документами на призначення субсидії мешканці області мають отримати протягом двох тижнів

На цьому під час всеукраїнської селекторної наради наголосив Прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк. Від Закарпатської області у заході взяли участь голова облдержадміністрації Василь Губаль та заступник директора департаменту соціального захисту населення ОДА Ганна Морозюк.

Глава Уряду звернув увагу представників територій на те, що до Великодня, тобто до 12 квітня, кожен громадянин має отримати конверт із документами, які необхідно заповнити для призначення житлової субсидії.
- Бланки повинні вчасно дійти до кожної квартири. Це наша з вами відповідальність. Упевнений, що в багатьох українців з’являтимуться питання по мірі заповнення декларацій та написання заяв,  тому прошу дуже оперативно провести цю роботу, - підкреслив Арсеній Яценюк.
У Закарпатській області конверти з бланками заяви та декларації отримає кожне домогосподарство. При цьому, листи містимуть також інструкцію, як правильно заповнити документи.
Як повідомила заступник директора департаменту соціального захисту населення ОДА Ганна Морозюк, понад 21тисяча людей похилого віку, з яких більше 15 тисяч одиноких, знаходитимуться під опікою працівників територіальних центрів соціального захисту населення області. Вони допоможуть таким громадянам заповнити документи та направити їх до відповідних органів.

Прес-служба Закарпатської ОДА