Понеділок, 13 Липень 2020
Головне меню
Транслятор
Ukrainian English Russian
Пошук
Авторизація
Повідомлення про корупцію
Банер
Зміни одне життя - Україна
Банер

Про звернення громадян, що надійшли в райдержадміністрацію протягом 2013 року

Протягом звітного періоду головою районної державної адміністрації у приміщенні райдержадміністрації та за її межами проведено 21 особистий прийом, на якому прийнято 106 громадян (2012 рік - 24 особисті  прийоми  громадян, на яких прийнято 102 громадян). За цей же період заступниками голови райдержадміністрації проведено 80 особистих прийомів, на яких прийнято 144 громадян (у минулому році - 77 особистих прийомів  громадян, на яких  прийнято 137 заявників).

На гарячу лінію „Запитай у влади” впродовж звітного періоду передзвонило 28 заявників (2012 рік - 30 заявників).

Протягом 2013  року в районну державну адміністрацію надійшло  458 звернень, що на 34 звернення менше ніж у минулому році, у т.ч. 180 письмових звернень та 278  усних.

Із загальної кількості звернень 401 заява,    55 скарг  та 2 пропозиції.

Протягом року в райдержадміністрацію надійшло 20 повторних звернень, що становить  4,34 % від загальної кількості звернень.

Колективних звернень – 20, що становить 4,34 % від загальної кількості звернень. Кількість заявників у колективних зверненнях  – 234.

В державні органи вищого рівня впродовж 2013  року звернулася наступна кількість громадян: в Закарпатську облдержадміністрацію – 48 (2012 - 51 заявник ), в Адміністрацію Президента України – 11 (2012 – 27). На розгляд районної державної адміністрації також надійшло 2 звернення з Кабінету Міністрів України  (2012 рік – 1). З Верховної Ради України – 2 (в 2012 році – 4). На урядову гарячу лінію у звітному періоді передзвонили 32 громадяни, що порушували у зверненнях питання, які належать до компетенції районного органу виконавчої влади та органів місцевого самоврядування району  (2012 рік – 30 громадян).  В обласний контактний центр передзвонило 5 заявників.

Звернення також  надійшли  із Закарпатської обласної ради - 1(2012 рік - 4 заяви), районної прокуратури – 2 звернення, Міжгірської районної ради – 18 звернень, з В.Бистрянської сільської ради – 1.

Географія місця проживання авторів звернень наступна. Найбільша кількість звернень надійшла від жителі райцентру – 151 (2012 рік – 123). Із с. Колочава – 40, Пилипець – 23, Майдан – 20, Присліп – 20, Синевир – 18, Синевир – 18,  Сойми – 17, Син.Поляна – 16, Торун – 15, В.Бистрий – 15, Новоселиця - 14, Репинне – 14, Негровець – 13, Н.Студений – 12, Лісковець – 11, Голятин – 9, Лозянське – 8, Річка – 7, Ізки – 7, Буковець – 6, Тюшка – 4, Вучкове – 3, Келечин – 3. З-за меж району звернулося 12 заявників.

Пільгова категорія заявників представлена наступним чином: учасники війни та бойових дій – 6, матері-героїні, члени багатодітних сімей та одинокі матері – 53, інваліди - 89, ветерани праці – 13, діти війни – 35, учасники ліквідації аварії на ЧАЕС – 2, пенсіонери – 79.

Найбільша кількість звернень стосується питань соціального захисту населення – 233. В основному жителі району зверталися з проханням про  надання одноразових грошових допомог. Жителів краю турбували також питання виплати доплат до пенсій відповідно до Закону України „Про соціальний захист дітей війни”, призначення державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям, присвоєння почесного звання України „Мати-героїня” та виплати відповідних одноразових винагород, перерахунок пенсій тощо.

Варто зазначити, що з метою вирішення проблем, з якими громадяни зверталися в районну державну адміністрацію (необхідність оперативного лікування, відбудова житла, зруйнованого чи пошкодженого внаслідок пожеж та ін.), з районного бюджету спрямовано  450 тисяч п’ятсот гривень. Крім того, з районного бюджету виділено 25 тисяч гривень для надання путівок 69 громадянам на санаторно-курортне лікування в санаторій «Верховина»

З питань  земельних відносин в районну державну адміністрацію звернулося 59 громадян. У своїх зверненнях заявники порушували питання вирішення земельних конфліктів, передачі взамін сертифікатів на земельну частку(пай) земельних ділянок,  розташованих за межами населених пунктів району,  у власність тощо.

Питання транспорту порушувалося в 26 зверненнях громадян (в минулому році – 4. В основному, це питання відновлення маршрутів.Відповідно до чинного законодавства, розпорядженням голови райдержадміністрації від 17.10.2013 року № 213 утворено комітет з визначення робочого органу - підприємства (організації) для виконання функцій забезпечення роботи конкурсного комітету з визначення автомобільних перевізників на приміських автобусних маршрутах загального користування в Міжгірському районі та  затверджено  умови проведення конкурсу з визначення робочого органу - підприємства (організації) для виконання функцій забезпечення роботи конкурсного комітету з визначення автомобільних перевізників на приміських автобусних маршрутах загального користування в Міжгірському районі. Відповідно до розпорядження голови  районної державної адміністрації від 25.11.2013 року № 249,  утворено конкурсний комітет з визначення автомобільних перевізників на приміських автобусних маршрутах загального користування в Міжгірському районі.

Конкурс на визначення перевізників для роботи на приміських автобусних маршрутах загального користування в Міжгірському районі відбудеться 28 січня 2014 року, тож проблему з відновлення приміських маршрутів буде повністю знято.

Питання праці та заробітної праці порушувалося громадянами у 22 зверненнях.

З питань охорони здоров’я в райдержадміністрацію звернулося 18 заявників. Варто зазначити, що за результатами розгляду звернень громадян із діагнозом  гостра ниркова недостатність,  районною державною адміністрацією забезпечено  створення у Міжгірському районі відділення гемодіалізу (штучної нирки).

Питання комунального господарства турбувало  28 заявників.

Питання екології порушувалося в одному зверненні.

         Житлові питання порушувалися в 19 зверненнях громадян. Варто зазначити, що районною державною адміністрацією позитивно вирішено питання надання житла, що порушувалося в неодноразових, численних зверненнях окремих громадян із райцентру та с. Торун. Заявникам надано житло. 
               Питання освіти порушувалося у семи  зверненнях, забезпечення дотримання законності та охорони правопорядку – 8, сім'ї, дітей, молоді, гендерної рівності, фізичної культури і спорту – 6, діяльності об’єднань громадян – 2, діяльності органів місцевого самоврядування – 13, інші питання порушувалися у 15 зверненнях.
 
 

 

Відділ з питань внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю 
 
Правова допомога
Банер
Місцеві вибори 2015
Банер
Електронне звернення
Банер
Для громадян з порушенням слуху
Банер
Офіційні веб-портали

1

12

в

Обласна "Гаряча лінія"
Банер
Календар новин
Держенергоефективність України
Банер
Банер
Статистика
На даний момент 29 гостей на сайті