Середа, 12 Грудень 2018

Президент: Складна економічна ситуація у світі вимагає модернізації різних сфер життєдіяльності

Складна економічна ситуація у світі вимагає модернізації різних сфер життєдіяльності та створення гнучких, ефективних механізмів впливу в тій чи іншій ситуації.

Про це заявив Президент України Віктор Янукович під час зустрічі з керівниками антимонопольних відомств іноземних держав - учасниками міжнародного семінару «Стратегія розвитку конкурентного законодавства в Україні та огляд міжнародного досвіду».

«Ми вже три роки займаємося реформами в Україні, і завдяки цьому нам вдалося утримати економічну ситуацію, подолати той дефіцит бюджету, який був на початку 2010 року, - а він був біля 9%, - і кожного року забезпечити зростання економіки», - заявив Глава держави.

Президент також зазначив, що нині для України важливим завданням є підвищення конкурентоздатності своєї продукції. «Якщо говорити про економіку, перш за все, в центрі цього питання стоїть питання конкурентоздатності», - підкреслив Віктор Янукович.

Прес-служба Президента України Віктора Януковича

Останнє оновлення (01 лютого 2013)