Неділя, 16 Червень 2019
Головне меню
Транслятор
Ukrainian English Russian
Пошук
Повідомлення про корупцію
Банер
Зміни одне життя - Україна
Банер

В райдержадміністрації підведено підсумки І туру Конкурсу «Кращий державний службовець»

27 квітня 2018 року в Міжгірській РДА підведено підсумки проведення першого туру Всеукраїнського конкурсу „Кращий державний службовець”, який проводився в двох номінаціях - „Кращий керівник” та „Кращий спеціаліст”.

Конкурс проходив у три етапи, на першому – було проведено онлайн-тестування учасників на знання Конституції та законодавства України, специфіки функціональних повноважень державного органу, посадових обов'язків державного службовця, на другому – учасники Конкурсу виконували завдання зі складання ділового документа, на третьому – практичні завдання з володіння комп'ютером.

За підсумками проведеного оцінювання робіт спеціально створеною згідно із розпорядженням голови райдержадміністрації конкурсною комісією, переможцем у номінації „Кращий керівник” визнано Людмилу Гойчук, начальника центру надання адміністративних послуг, а в номінації «Кращий спеціаліст» -- Віталію Бундзяк, головного спеціаліста юридичного відділу райдержадміністрації.

Переможці братимуть участь у другому турі Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець» після прийняття відповідного рішення Оргкомітетом ІІ туру.


 
Новини Міжгірщини
Банер
Місцеві вибори 2015
Банер
Електронне звернення
Банер
Для громадян з порушенням слуху
Банер
Офіційні веб-портали

1

12

в

Обласна "Гаряча лінія"
Банер
Календар новин
Держенергоефективність України
Банер
Банер
Статистика
На даний момент 28 гостей на сайті