Субота, 20 Квітень 2019

Телефонна «Гаряча лінія» Голови Держземагентства Сергія Рудика

З метою забезпечення реалізації конституційного права громадян на звернення, підвищення ефективності роботи Державного агентства земельних ресурсів України, його територіальних та державних підприємств, що належать до сфери його управління, зі зверненнями громадян, а також для об’єктивного та вчасного розгляду  звернень  громадян   з 29 травня 2014 року у Держземагентстві України запроваджено роботу гарячої лінії Голови Держземагентства України Сергія Рудика (телефон гарячої лінії 0800 301 071).

Сергій Рудик  повідомив, що він особистого відповідатиме за ефективність роботи  «Гарячої лінії» перед громадянами своїм ім’ям та діловою репутацією. Кожне звернення, яке надходитиме на «Гарячу лінію» буде перебувати на особистому контролі керівника земельного відомства.

Часто громадяни просять надати фахові консультації із земельних питань. Очільник земельного відомства України взяв під особистий контроль кожне звернення громадян на “гарячу лінію”. Отже, жодна із заяв, які належним чином документуються, не залишиться поза увагою та без належного реагування.

На “гарячій лінії” щодня, крім вихідних і святкових днів, з 9:00 до 17:00 (у п’ятницю до 16:45) працює 6 операторів і 4 аналітики. За телефоном 0 800 301 071 можна отримати кваліфіковану відповідь на звернення чи залишити скаргу. Дзвінки для всіх громадян України безкоштовні.