П'ятниця, 03 Квітень 2020
Головне меню
Транслятор
Ukrainian English Russian
Пошук
Авторизація
Повідомлення про корупцію
Банер
Зміни одне життя - Україна
Банер

Проінформований – значить попереджений!

Багато хто з нас мріє про хорошу роботу, високу заробітну плату, добробут сім'ї. Але не отримавши це на території України наші земляки намагаються виїхати в інші країни у пошуках більших зарплат та гідних умов життя. Виїжджаючи за кордон, більшість з них працюють там нелегально. Тому, сьогодні у Міжгірській районній філії Закарпатського ОЦЗ відбувся семінар «Ризики нелегальної трудової міграції». Мета якого - роз’яснення основних ризиків, які можуть виникнути в процесі нелегального працевлаштування за кордоном, а також правова захищеність легального працевлаштування.

Останнє оновлення (10 лютого 2020)

Детальніше...

 

Громадян запрошують навчатися цифровій грамотності

Міністерство цифрової трансформації розпочало реалізацію першої в історії України програми розвитку цифрових навичок громадян.

Детальніше...

 

Президент: Буде справедливо прив’язати оплату праці урядовців до середньої заробітної плати в країні

Президент України Володимир Зеленський підтримав рішення уряду щодо обмеження заробітної платні та премій керівникам органів виконавчої влади. 

Детальніше...

 

«СЕКРЕТ УСПІХУ – ВІРИТИ В СЕБЕ І ДІЯТИ» ПЕРЕКОНУЮТЬ КЛІЄНТІВ В СЛУЖБІ ЗАЙНЯТОСТІ

Однією з послуг служби зайнятості, що надаються зареєстрованим безробітним - виплата одноразової допомоги по безробіттю для організації підприємницької діяльності. Так, у Міжгірській районній філії Закарпатського ОЦЗ протягом 2019 року таким правом скористалось 11 осіб, в позаминулому 2018 - 9 осіб, а всього починаючи з 01.01.2001 року по даний час – 595 осіб.

Останнє оновлення (04 лютого 2020)

Детальніше...

 

Додаткові культурно-освітні поїздки Всеукраїнської молодіжної громадської організації „Серце до серця”

З метою ознайомлення з міжнародним досвідом у сферах освіти, культури, охорони здоров’я, соціальної політики, обговорення перспективи реалізації спільних культурно-освітніх проектів, розвитку міжнародного волонтерського руху, у 2020 році заплановано ряд міжнародних заходів, у тому числі за участі представників закладів освіти, культури, охорони здоров’я, соціальної політики, громадськості, зокрема:

Останнє оновлення (28 січня 2020)

Детальніше...

 
Правова допомога
Банер
Місцеві вибори 2015
Банер
Електронне звернення
Банер
Для громадян з порушенням слуху
Банер
Офіційні веб-портали

1

12

в

Обласна "Гаряча лінія"
Банер
Календар новин
Держенергоефективність України
Банер
Банер
Статистика
На даний момент 16 гостей на сайті