Субота, 07 Грудень 2019
Головне меню
Транслятор
Ukrainian English Russian
Пошук
Повідомлення про корупцію
Банер
Зміни одне життя - Україна
Банер

МІЖГІРСЬКА РАЙОННА ФІЛІЯ ЗАКАРПАТСЬКОГО ОЦЗ ДОПОМОГАЄ У ВИБОРІ ПРОФЕСІЇ

24 жовтня 2019 року в рамках календарного графіку роботи за участю працівників Міжгірської районної філії Закарпатського ОЦЗ та Міжгірського професійного ліцею проведено ряд профорієнтаційних заходів в загальноосвітніх навчальних закладах (ЗНЗ) району, а саме: Торунській ЗОШ І-ІІІ ступенів, Присліпському та Лопушнянському НВК І-ІІ ступенів та Верхньобистрянській ЗОШ І-ІІ ступенів.

Детальніше...

 

У новому опалювальному сезоні люди повинні вчасно отримувати субсидії та пільги

Керівництво Міністерства соціальної політики поставило завдання регіональним структурним підрозділам фіналізувати підготовчу роботу до початку монетизації пільг, а також завершити процес розрахунку субсидій на опалювальний період.

Детальніше...

 

Перші цифрові послуги «Держава в смартфоні» скоро запрацюють

Електронні посвідчення водія, техпаспорт та багато іншого. Вчора Уряд ухвалив низку рішень, які дозволять запустити такі он-лайн-послуги вже незабаром. Це експериментальний проект, надалі буде розширюватися перелік цифрових послуг.

Детальніше...

 

На ринку праці Закарпаття – чимало вакансій

Кількість вакансій, заявлених роботодавцями до Закарпатської обласної служби зайнятості, станом на 1 жовтня 2019 року, у порівнянні з минулим роком, зросла на 1,0% та становила 2,3 тис. одиниць.

Детальніше...

 

Обіцянку щодо боротьби з контрабандою уже виконую: за 3 місяці надходження з митниці зросли до 700 млн грн (інтерв'ю голови облдержадміністрації Укрінформу)

За представленням голови Закарпатської ОДА Ігоря Бондаренка мала нагоду спостерігати уся країна — воно відбулося під час скандальної наради президента Зеленського на Закарпатській митниці.

Детальніше...

 
Новини Міжгірщини
Банер
Місцеві вибори 2015
Банер
Електронне звернення
Банер
Для громадян з порушенням слуху
Банер
Офіційні веб-портали

1

12

в

Обласна "Гаряча лінія"
Банер
Календар новин
Держенергоефективність України
Банер
Банер
Статистика
На даний момент 23 гостей на сайті