Вівторок, 21 Листопад 2017
Головне меню
Транслятор
Ukrainian English Russian
Пошук
Повідомлення про корупцію
Банер
Зміни одне життя - Україна
Банер

Конкурс соціальних та бізнес-проектів серед української молоді Diamond Challenge Ukraine for High School Entrepreneurs

Благодійний Фонд ІСЕРР за підтримки Міністерства молоді та спорту України проводить конкурс соціальних та бізнес-проектів Diamond Challenge Ukraine for High School Entrepreneurs (далі – Конкурс).

Детальніше...

 

Графік роботи мобільних точок доступу до правової допомоги

З 23-го по 26-е жовтня у районах Закарпаття працюватимуть «Мобільні точки доступу до системи безоплатної правової допомоги» та оперативний штаб із захисту прав та свобод власників земель та збіжжя.

Це виїзди фахівців з надання безоплатної вторинної правової допомоги та працівників Головного територіального управління юстиції у Закарпатській області у населені пункти області, для надання консультацій громадянам з правових питань, а також інформування про роботу органів юстиції в регіоні.
Графік виїздів у райони додається.

 

 

Підвищення пенсій, яке розпочалося з жовтня 2017 року, жодним чином не вплине на розмір «зимової» субсидій. Про це під час години запитань до Уряду у парламенті заявив Міністр соціальної політики України Андрій Рева

За його словами, для розрахунку розміру субсидій на цей опалювальний сезон органами соціального захисту населення беруться до уваги доходи громадян за I та II квартали цього року.

Останнє оновлення (23 жовтня 2017)

Детальніше...

 

Медичну реформу ухвалено. Які зміни чекають на українців?

Верховна Рада України ухвалила медичну реформу. Прийнято  у другому читанні законопроект №6327, що декларує докорінні зміни у системі охорони здоров’я. У першому читанні парламентарі також проголосували за законопроект №6604, що забезпечує фінансування реалізації медичної реформи з державного бюджету.

Останнє оновлення (23 жовтня 2017)

Детальніше...

 

Президент очікує від Парламенту рішення про скасування депутатської недоторканності та пропозицій до законопроекту про Антикорупційний суд

Президент Петро Порошенко наголошує, що два роки тому вніс до Верховної Ради проект змін до Конституції, які передбачали скасування депутатської недоторканності і суддівської недоторканності. Цими днями Глава держави подав до Парламенту законопроект змін до

Останнє оновлення (23 жовтня 2017)

Детальніше...

 
Новини Міжгірщини
Банер
Місцеві вибори 2015
Банер
Електронне звернення
Банер
Офіційні веб-портали

1

12

в

Обласна "Гаряча лінія"
Банер
Календар новин
Держенергоефективність України
Банер
Банер
Статистика
На даний момент 39 гостей на сайті