Неділя, 25 Серпень 2019
Головне меню
Транслятор
Ukrainian English Russian
Пошук
Повідомлення про корупцію
Банер
Зміни одне життя - Україна
Банер

ІГОР БОНДАРЕНКО: «ЗБИТКИ ВІД БУРЕВІЮ МАЮТЬ БУТИ ПІДРАХОВАНІ В МАКСИМАЛЬНО СТИСЛІ ТЕРМІНИ»

Голова ОДА вважає, що компенсацію від негоди хоча б частково слід виділити й приватному сектору

В Іршавському та Ужгородському районах триває підрахунок збитків від буревію та градобою. На місці працюють комісії, створені з представників сільських рад та районних держадміністрацій. Паралельно аварійні бригади відновлюють пошкоджену інфраструктуру. Станом на 19.00 понеділка електроенергію відновили у всіх населених пунктах за винятком однієї вулиці в с.Сюрте (Ужгородський район). Тут світло мають підключити ще до кінця сьогоднішнього дня.

Останнє оновлення (09 липня 2019)

Детальніше...

 

На Закарпатті Президент пообіцяв неспокійні часи контрабандистам і тим, хто їх «кришує»

6 липня в Ужгороді Президент України Володимир Зеленський представив новопризначеного голову Закарпатської обласної державної адміністрації Ігоря Бондаренка. Представлення відбулося у приміщенні Закарпатської митниці. Глава держави наголосив, що його команда серйозно налаштована на боротьбу з контрабандою.

Детальніше...

 

8 липня у Києві відбудеться саміт Україна – Європейський Союз

8 липня 2019 року у Києві відбудеться 21-й саміт Україна – Європейський Союз. На заході головуватимуть Президент України Володимир Зеленський, Президент Європейської ради Дональд Туск і Президент Європейської комісії Жан-Клод Юнкер.

Детальніше...

 

Із 1 липня підвищено розміри соціальних виплат

З 1 липня 2019 року зросли розміри прожиткових мінімумів для основних соціальних і демографічних груп населення. У зв’язку з цим підвищено окремі соціальні виплати, розміри яких залежать від прожиткового мінімуму.

Детальніше...

 

ЗМІНЕНО РАХУНКИ, НА ЯКІ СПЛАЧУЮТЬСЯ ПЛАТЕЖІ ДО ПЕНСІЙНОГО ФОНДУ ОБЛАСТІ

У зв’язку з реорганізацією органів Пенсійного фонду України в Закарпатській області, що здійснюється відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 22 серпня 2018 року № 628 «Деякі питання функціонування органів Пенсійного фонду України», повідомляємо, що з 24 червня 2019 року об’єднані управління Пенсійного фонду України в Закарпатській області проходитимуть процедуру закриття.

Останнє оновлення (01 липня 2019)

Детальніше...

 
Новини Міжгірщини
Банер
Місцеві вибори 2015
Банер
Електронне звернення
Банер
Для громадян з порушенням слуху
Банер
Офіційні веб-портали

1

12

в

Обласна "Гаряча лінія"
Банер
Календар новин
Держенергоефективність України
Банер
Банер
Статистика
На даний момент 23 гостей на сайті