Середа, 05 Серпень 2020
Головне меню
Транслятор
Ukrainian English Russian
Пошук
Авторизація
Повідомлення про корупцію
Банер
Зміни одне життя - Україна
Банер

До уваги всіх, хто виявив бажання пройти зовнішнє незалежне оцінювання у 2013 році

Реєстрація осіб для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні 2013 року триватиме з 4 січня до 5 березня 2013 року. Для того, щоб зареєструватись, учасникові ЗНО потрібно зробити наступне: самостійно роздрукувати заяву-реєстраційну картку, скориставшись спеціальною комп'ютерною програмою, що буде розміщена на веб-сайті Українського центру оцінювання якості освіти не пізніше 4 січня 2013 року. Якщо потенційний абітурієнт не має доступу до Інтернету, скористатися програмою реєстрації  він зможе  в кожній загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів району, професійному ліцеї та медичному коледжі.  Потім треба заповнити всі необхідні поля заяви-реєстраційної картки, а також вклеїти у неї дві фотокартки. Надіслати заяву-реєстраційну картку до ІФРЦОЯО разом з такими документами: копією паспорта (або свідоцтва про народження, якщо Вам станом на 1 вересня 2012 року ще не виповнилося 16 років і тому Ви ще не маєте паспорта), копії документа про повну загальну середню освіту або довідку з місця навчання, копії документа про зміну прізвища, ім'я, по батькові (для осіб, у документах яких є розбіжності в персональних даних). На всіх копіях треба написати «З оригіналом згідно», а також особистий підпис особи, яка реєструється, її ініціали та прізвище, дата засвідчення копії.

Останнє оновлення (29 грудня 2012)

Детальніше...

 

До уваги громадян! Порядок державної реєстрації права власності та інших речових прав на нерухоме майно

Інформує реєстраційна служба Міжгірського районного управління юстиції Закарпатської області

З 1 січня 2013 року державна реєстрація речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень проводитиметься державними реєстраторами прав на нерухоме майно відповідних реєстраційних служб, а також нотаріусами, як спеціальними суб'єктами, на яаких покладаються функції державного реєстратора.

Останнє оновлення (27 грудня 2012)

Детальніше...

 

РОБОЧИЙ ЧАС ВОДІЇВ ТРАНСПОРТНИХ ЗАСОБІВ (КОНСУЛЬТУЄ ДЕРЖАВНИЙ ІНСПЕКТОР ПРАЦІ)

Особливий режим роботи — у водіїв транспортних засобів, який визначається Положенням про робочий час і час відпочинку водіїв колісних транспортних засобів, затвердженим наказом Міністерства транспорту та зв’язку України від 7 червня 2010 року № 340 (далі — Наказ № 340). Цим наказом установлено нормальну тривалість щоденної роботи (зміни) — до 10 год.

Останнє оновлення (27 лютого 2020)

Детальніше...

 

Підвищили кваліфікацію за програмою тематичного семінару

Відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 06.07.2011 «Про підвищення кваліфікації державних службовців та посадових осіб місцевого самоврядування з питань запобігання і протидії проявам корупції на державній службі та службі в органах місцевого самоврядування» за сприяння Закарпатського обласного центру перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади вчора у селищі Воловець на базі місцевої райдержадміністрації проведено тематичний семінар «Організаційні та правові засади запобігання та протидії корупції в Україні».

Останнє оновлення (22 грудня 2012)

Детальніше...

 

Міжнародний день толерантності

«Нетерпимі часто платять дорого за те, що терплячим дістається безкоштовно» - говорять французи. «Якщо у трьох одна мета, вони землю перетворять на золото, якщо ж мета різна, вони золото перетворять на порох» - говорять услід китайці. «За терпіння дасть Бог спасіння» - вважають українці. Араби запевняють: «Мир існує для людини – людина для миру». «Сварка до добра не доведе, усяка сварка гарна мировою» - підтримують їх росіяни. Індійці запевняють: «У людини, яка живе заради інших, навіть коротке життя буде сповнене щастям». Індонезійці впевнені: «Любов людини до людини – це повноводне і прозоре джерело, води якого очищують усе, чого торкаються». Ці прислів’я створені в різні часи, різними народами, які належать до різних світів, культур, релігій, але усі вони закликають до згоди, до терпіння, до миру.

Останнє оновлення (20 грудня 2012)

Детальніше...

 
Правова допомога
Банер
Місцеві вибори 2015
Банер
Електронне звернення
Банер
Для громадян з порушенням слуху
Банер
Офіційні веб-портали

1

12

в

Обласна "Гаряча лінія"
Банер
Календар новин
Держенергоефективність України
Банер
Банер
Статистика
На даний момент 35 гостей на сайті