Субота, 04 Липень 2020
Головне меню
Транслятор
Ukrainian English Russian
Пошук
Авторизація
Повідомлення про корупцію
Банер
Зміни одне життя - Україна
Банер

Засідання оперативного штабу з регулювання на надзвичайні ситуації

У п’ятницю, 1 лютого, під керівництвом в.о. голови облдержадміністрації Ігоря Свища відбулося засідання оперативного штабу з координації дій місцевих органів виконавчої влади, обласних установ, відомств та організацій для оперативного реагування на надзвичайні ситуації, пов’язані з несприятливими погодними умовами.

За інформацією Закарпатського центру гідрометеорології 2 та 3 лютого на території області очікуються сильні опади. Відтак, є загроза налипання мокрого снігу, утворення ожеледі на дорогах.

 

Останнє оновлення (04 лютого 2013)

Детальніше...

 

Микола Азаров: Кваліфікація медиків - важлива складова медичної реформи

Прем'єр-міністр Микола Азаров заявляє, що кваліфікація медиків – важлива складова реформування медичної галузі в Україні. Про це Глава Уряду заявив у соціальній мережі Фейсбук.

«Ми ставили питання про кваліфікацію медиків – це дуже важлива частина медичної реформи, думаю, що з часом і ця проблема буде вирішена», - сказав він.

Останнє оновлення (04 лютого 2013)

Детальніше...

 

Уряд ініціює спрощення реєстраціі осіб як платників податків

30 січня 2013 року Кабінет Міністрів схвалив та направив до Верховної Ради проект Закону України «Про внесення змін до Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців» щодо спрощення реєстрації осіб як платників податків».

Останнє оновлення (02 лютого 2013)

Детальніше...

 

Обговорено питання запобігання злочинності

Сьогодні перший заступник голови райдержадміністрації Василь Радовецький за участю голови районної ради Івана Яреми, керівника апарату РДА Івана Бобонича, керівників правоохоронних органів та структурних підрозділів адміністрації провів нараду з головами виконкомів місцевих рад.

Останнє оновлення (18 травня 2013)

Детальніше...

 

Сплата податку на нерухомість не повинна обтяжувати його платників

31 січня 2013 року відбувся «круглий стіл» на тему: «Податок на нерухомість» за участю фахівців Міністерства фінансів, Міністерства доходів і зборів, представників громадських організацій, експертів та засобів масової інформації.

Відповідно до норм Податкового кодексу України з 1 січня 2013 року запроваджено податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки.

«Основний принцип даної норми – податок не повинен бути обтяжливим для платників», - зауважив директор департаменту податкової, митної політики та методології бухгалтерського обліку Міністерства фінансів Микола Чмерук.

Детальніше...

 
Правова допомога
Банер
Місцеві вибори 2015
Банер
Електронне звернення
Банер
Для громадян з порушенням слуху
Банер
Офіційні веб-портали

1

12

в

Обласна "Гаряча лінія"
Банер
Календар новин
Держенергоефективність України
Банер
Банер
Статистика
На даний момент 20 гостей на сайті