Неділя, 29 Березень 2020
Головне меню
Транслятор
Ukrainian English Russian
Пошук
Авторизація
Повідомлення про корупцію
Банер
Зміни одне життя - Україна
Банер

Шановні земляки!

Прийміть найщиріші вітання

З Новим Роком та Різдвом Христовим!

Хай рік, що наступає, буде щасливим для Вас, принесе нові прекрасні події, радість, добробут, творчі і трудові звершення та впевненість у завтрашньому дні.

Хай повняться Ваші домівки добірними зернами любові та щирості рідних і друзів, добром, чистими помислами і мудрістю.

Нехай прадавні народні звичаї  і Господнє благословіння за святковою новорічною та різдвяною вечерею наповнять Ваші душі спокоєм і надією.

 

З повагою

Голова Міжгірської РДА                                                                                     В.Щур

 

Останнє оновлення (02 січня 2013)

 

Відбулася колегія відділу освіти

26 грудня 2012 року  під головуванням начальника відділу освіти Олексієнко Надії Степанівни відбулася колегія відділу освіти, на розгляд якої було винесено питання:

1. Про стан формування та розвиток інформаційно-комунікативної компетентності педагогічних працівників, впровадження ІКТ в управлінську діяльність та навчально-виховний процес загальноосвітніх навчальних закладів району.

2. Про хід виконання рішення колегії управління освіти і науки , молоді та спорту від 21.06.2012 року «Про викладання іноземних мов у навчальних закладах області».

3. Про хід виконання рішення колегії відділу освіти Міжгірської РДА від 23.03.2011 року, протокол № 4/2 « Про стан організації харчування в загальноосвітніх навчальних закладах району».

Останнє оновлення (30 квітня 2013)

Детальніше...

 

До уваги всіх, хто виявив бажання пройти зовнішнє незалежне оцінювання у 2013 році

Реєстрація осіб для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні 2013 року триватиме з 4 січня до 5 березня 2013 року. Для того, щоб зареєструватись, учасникові ЗНО потрібно зробити наступне: самостійно роздрукувати заяву-реєстраційну картку, скориставшись спеціальною комп'ютерною програмою, що буде розміщена на веб-сайті Українського центру оцінювання якості освіти не пізніше 4 січня 2013 року. Якщо потенційний абітурієнт не має доступу до Інтернету, скористатися програмою реєстрації  він зможе  в кожній загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів району, професійному ліцеї та медичному коледжі.  Потім треба заповнити всі необхідні поля заяви-реєстраційної картки, а також вклеїти у неї дві фотокартки. Надіслати заяву-реєстраційну картку до ІФРЦОЯО разом з такими документами: копією паспорта (або свідоцтва про народження, якщо Вам станом на 1 вересня 2012 року ще не виповнилося 16 років і тому Ви ще не маєте паспорта), копії документа про повну загальну середню освіту або довідку з місця навчання, копії документа про зміну прізвища, ім'я, по батькові (для осіб, у документах яких є розбіжності в персональних даних). На всіх копіях треба написати «З оригіналом згідно», а також особистий підпис особи, яка реєструється, її ініціали та прізвище, дата засвідчення копії.

Останнє оновлення (29 грудня 2012)

Детальніше...

 

До уваги громадян! Порядок державної реєстрації права власності та інших речових прав на нерухоме майно

Інформує реєстраційна служба Міжгірського районного управління юстиції Закарпатської області

З 1 січня 2013 року державна реєстрація речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень проводитиметься державними реєстраторами прав на нерухоме майно відповідних реєстраційних служб, а також нотаріусами, як спеціальними суб'єктами, на яаких покладаються функції державного реєстратора.

Останнє оновлення (27 грудня 2012)

Детальніше...

 

РОБОЧИЙ ЧАС ВОДІЇВ ТРАНСПОРТНИХ ЗАСОБІВ (КОНСУЛЬТУЄ ДЕРЖАВНИЙ ІНСПЕКТОР ПРАЦІ)

Особливий режим роботи — у водіїв транспортних засобів, який визначається Положенням про робочий час і час відпочинку водіїв колісних транспортних засобів, затвердженим наказом Міністерства транспорту та зв’язку України від 7 червня 2010 року № 340 (далі — Наказ № 340). Цим наказом установлено нормальну тривалість щоденної роботи (зміни) — до 10 год.

Останнє оновлення (27 лютого 2020)

Детальніше...

 
Правова допомога
Банер
Місцеві вибори 2015
Банер
Електронне звернення
Банер
Для громадян з порушенням слуху
Банер
Офіційні веб-портали

1

12

в

Обласна "Гаряча лінія"
Банер
Календар новин
Держенергоефективність України
Банер
Банер
Статистика
На даний момент 14 гостей на сайті