Понеділок, 10 Серпень 2020
Головне меню
Транслятор
Ukrainian English Russian
Пошук
Авторизація
Повідомлення про корупцію
Банер
Зміни одне життя - Україна
Банер

НА ЗАКАРПАТТІ СТАРТУЄ ЩОРІЧНА АКЦІЯ «СЕРЦЕ ДО СЕРЦЯ»

 

 

У понеділок, 18 березня, відбувся брифінг стосовно  проведення у Закарпатській області VIIІ Всеукраїнської благодійної акції «Серце до серця». Цього року вона пройде під гаслом «Почуй світ».

Останнє оновлення (18 травня 2013)

Детальніше...

 

Річницю проголошення Карпатської України відзначено на батьківщині її Президента Августина Волошина – в селі Келечин

Вчора за участі  керівництва райдержадміністрації, районної ради, громадськості, вчителів та учнів Келечинської ЗОШ І-ІІ ступенів в селі Келечин  Міжгірського району проведено мітинг-реквієм, приурочений 74-ій річниці проголошення Карпатської України та 139-ій річниці від дня народження її Президента – о. Августина Волошина.

У своєму виступі до учасників мітингу-реквієму голова райдержадміністрації Василь Щур відзначив:

Останнє оновлення (08 серпня 2013)

Детальніше...

 

Делегація Міжгірщини взяла участь у відзначенні 74-ї річниці проголошення Карпатської України на Красному Полі

 

Минулої п’ятниці делегація Міжгірського району на чолі з головою райдержадміністрації Василем Щуром взяла участь в загальнообласному мітингу на меморіальному комплексі «Красне Поле», що на Хустщині, приуроченому 74-ій річниці проголошення Карпатської України.

На мітинг вшанувати пам’ять полеглих карпатських січовиків приїхали  керівник краю Олександр Ледида, перший заступник голови обласної ради Володимир Закурений, народний депутат України Іван Бушко, керівники правоохоронних органів, політичних партій та громадських організацій, делегації з усіх районів області, численні краяни.

Останнє оновлення (18 травня 2013)

Детальніше...

 

До ведмежого "курорту" прибув новий мешканець

 

13 березня до реабілітаційного центру бурих ведмедів національного природного парку "Синевир" транспортовано ще одного ведмедя за кличкою Стелс. Досі він утримувався у рівненському цирку-шапіто "Круїз" у клітці, мандрував Україною, але не піддавався дресируванню.

Тварина була вилучена за сприяння начальника екологічної інспекції Львівської області Дмитра Штикала. Власник Андрій Чугай погодився добровільно віддати ведмедя. Колись він купив Степса за тисячу доларів, але клишоногий більше грався, аніж працював над поглибленням циркової майстерності. Дружина Андрія Лариса теж дуже любила ведмедя, тож прощалася з ним зі сльоза­ми на очах, проте з впевненістю, що він у надійних руках.

Працівники національного природного парку "Синевир" успішно транспортували тварину до реабілітаційного центру на Закарпаття. Дворічний Стелс має вагу понад 150 кілограм і перебуває у задовільному стані. Після карантину і відповідних щеплень клишоногий проходитиме адаптацію до напіввільних умов центру Зараз у цьому спеціалізованому закладі для бурих ведмедів перебуває 9 тварин, які були вилучені у їх власників з різних регіонів України.

Ю.БАБІЧИН

 

Останнє оновлення (08 серпня 2013)

 

Минулої неділі відзначено День працівників житлово-комунального господарства та побутового обслуговування населення

Правду кажучи, служба працівників цієї галузі у всі часи була нелегкою. Комунальне господар­ство — це багатопрофільна галузь, яка зай­мається водопостачанням, водовідведенням, експлуатацією та ремонтом комунікаційних ме­реж, житла і доріг, благоустроєм і озелененням населених пунктів Міжгірщини. Незважаючи на непросту економічну ситуацію, працівники даної сфери стараються з честю виконувати покладені на них обов'язки, вирішувати життє­во важливі для нас питання.

Щиро вітаю вас із професійним святом, ша­новні працівники комунального господарства та побутового обслуговування населення краю. Бажаю вам і надалі наснаги, енергії, ініціативи та діловитості в розвої вашої служби, нових трудових здобутків, а також міцного здоров'я, благополуччя у родинах, всіх земних гараздів та Божої благодаті.

Голова райдержадміністрації                                                        В.ЩУР

 

Останнє оновлення (19 березня 2013)

 
Правова допомога
Банер
Місцеві вибори 2015
Банер
Електронне звернення
Банер
Для громадян з порушенням слуху
Банер
Офіційні веб-портали

1

12

в

Обласна "Гаряча лінія"
Банер
Календар новин
Держенергоефективність України
Банер
Банер
Статистика
На даний момент 43 гостей на сайті