П'ятниця, 29 Травень 2020
Головне меню
Транслятор
Ukrainian English Russian
Пошук
Авторизація
Повідомлення про корупцію
Банер
Зміни одне життя - Україна
Банер

Порядок присвоєння почесного звання України “Мати-героїня”

25 грудня 2007 року Президент України видав Указ “Про одноразову винагороду жінкам, яким присвоєно почесне звання України “Матигероїня”, де зазначено, що “винагорода виплачується всім жінкам, яким присвоєно почесне звання України “Мати-героїня” відповідно до Закону України “Про державні нагороди України”, у десятиразовому розмірі прожиткового мінімуму, встановленого для працездатних осіб”. З того часу до відділу у справах сім’ї та молоді РДА звернулося майже тисяча жінок, у тому числі й ті, які за роки існування СРСР були нагороджені медалями “Медаль материнства” І, ІІ ступенів або орденами “Материнська слава” І, ІІ та ІІІ ступенів.

Детальніше...

 

На черговій нараді-семінарі з керівниками органів місцевого самоврядування району розглянуто важливі питання

 

У ході нещодавно проведеної в райдержадміністрації наради-семінару з головами виконкомів селищної і сільських рад було обговорено важливі питання. З інформацією “Про забезпечення виконання на території району Закону України “Про бібліотеки і бібліотечну справу” виступив начальник відділу культури РДА Олександр Шемет, який запросив учасників наради визначитись з подальшою долею бібліотек, які діють на місцях у світлі вимог вищеназваного Закону. Свої думки з приводу цього висловили керівники місцевих рад С. Савчур, Ю. Горват, Г. Головка, В. Славець, Ю. Юртин, В. Бігар. Відтак головуючий Василь Радовецький дав доручення керівнику апарату РДА Івану Бобоничу створити робочу групу з юридичного забезпечення вирішення данного питання.

Останнє оновлення (18 травня 2013)

Детальніше...

 

Районний центр зайнятості інформує.

Експрес-аналіз ринку праці за січень – лютий 2013року

Детальніше...

 

Президент доручив вирішити питання фінансування робіт з ліквідації наслідків повені та запобігання підтопленню окремих територій України

Президент України Віктор Янукович доручив Міністру фінансів України Юрію Колобову вирішити питання заборгованості щодо фінансування робіт з ліквідації наслідків повеней та забезпечити належне фінансування заходів із запобігання підтопленню окремих територій нашої держави внаслідок весняних паводків.

«З року в рік залишається заборгованість. Дуже важливо розрахуватись з боргами минулого року по тим обсягам робіт, які вже зроблені», - сказав Глава держави під час наради.

Детальніше...

 

Микола Азаров запевнив, що хліб не дорожчатиме

Внутрішні запаси борошна та продовольчої пшениці в Україні є достатніми, аби унеможливити подорожчання хліба. Про це заявив Прем'єр-міністр Микола Азаров під час зустрічі з журналістами українських телеканалів.

«Цього року Україна експортувала рекордні обсяги зерна – понад 18 мільйонів тонн, і разом з тим ми маємо колосальні запаси на сьогодні. Ми маємо достатні запаси борошна, продовольчої пшениці, що унеможливлюють будь-які різкі коливання ціни на такі важливі продукти харчування, як хліб», - сказав Глава Уряду.

ДЕПАРТАМЕНТ ІНФОРМАЦІЇ ТА КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ СЕКРЕТАРІАТУ КМУ

Останнє оновлення (13 березня 2013)

 
Правова допомога
Банер
Місцеві вибори 2015
Банер
Електронне звернення
Банер
Для громадян з порушенням слуху
Банер
Офіційні веб-портали

1

12

в

Обласна "Гаряча лінія"
Банер
Календар новин
Держенергоефективність України
Банер
Банер
Статистика
На даний момент 26 гостей на сайті