Понеділок, 14 Жовтень 2019
Головне меню
Транслятор
Ukrainian English Russian
Пошук
Повідомлення про корупцію
Банер
Зміни одне життя - Україна
Банер

Мінінфраструктури: Автоперевізники боротимуться за маршрути згідно з новим порядком

Міністерство інфраструктури України підготувало проект змін до Порядку проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування. Відповідний проект урядової Постанови «Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України розміщено на сайті Мінінфраструктури.

Зокрема, розроблені зміни стосуються відбору конкурсантів-автоперевізників за наявною технічною базою, кадровим складом, а також визначають вимоги до транспортних засобів та зобов’язання органів виконавчої влади щодо організації пасажирських перевезень.

Останнє оновлення (13 лютого 2013)

Детальніше...

 

Дитячо-юнацькі змагання «Юний спартаківець» пройшли в Пилипці

 

 

Минулої неділі в селі Пилипець за підтримки народного депутата України Івана Бушка відбулася обласна спартакіада серед дітей та молоді «Юний спартаківець» з лижних перегонів та гірськолижного спорту. В змаганнях, що проводилися в рамках загальнодержавної соціальної програми розвитку фізичної культури і спорту на 2012 – 2016 роки, взяли участь понад 120 юних спортсменів з різних районів Закарпаття.

Останнє оновлення (18 травня 2013)

Детальніше...

 

З ПРОБЛЕМАМИ – ДО КЕРІВНИКА КРАЮ

У вівторок, 12 лютого, голова облдержадміністрації Олександр Ледида провів особистий прийом громадян. Краяни мали змогу розповісти про свої проблеми та заручитися підтримкою очільника краю у їх вирішенні.

Останнє оновлення (18 травня 2013)

Детальніше...

 

Проведено засідання круглого столу

 

11 лютого 2013 року в Міжгірському професійному ліцеї  відбулося засідання круглого столу з питань запобігання проявам ксенофобії та расової дискримінації.

 

В проведенні заходу взяли участь  28 учнів навчального закладу, перед якими виступили Наталія Миколаївна Тимощук – директор РЦСССДМ, Мар’яна Іванівна Лізак – головний  спеціаліст РЦСССДМ та Світлана Василівна Стець – фахівець із соціальної роботи РЦСССДМ.

Останнє оновлення (18 травня 2013)

Детальніше...

 

В ОБЛАСТІ ПЕРЕВІРЯЮТЬ ЗАКЛАДИ ПРОФЕСІЙНО-ТЕХНІЧНОЇ ОСВІТИ

У п’ятницю, 8 лютого, заступник голови облдержадміністрації Іван Качур та директор департаменту освіти і науки, молоді та спорту Маріанна Кляп відвідали професійно-технічні навчальні заклади Ужгорода.

Під час візиту у освітні заклади заступник керівника краю Іван Качур оглянув матеріально-технічну базу, умови, в яких навчаються учні, поспілкувався із педагогами та викладачами. Так, основним завданням сьогодні є приведення обсягів та напрямів підготовки робітничих кадрів до реальних потреб регіонального ринку праці. Необхідно забезпечити усі умови для підготовки кваліфікованих конкурентоспроможних робітників, які б відповідали вимогам роботодавців і могли швидко адаптуватися у сучасних ринкових умовах.

Останнє оновлення (12 лютого 2013)

Детальніше...

 
Новини Міжгірщини
Банер
Місцеві вибори 2015
Банер
Електронне звернення
Банер
Для громадян з порушенням слуху
Банер
Офіційні веб-портали

1

12

в

Обласна "Гаряча лінія"
Банер
Календар новин
Держенергоефективність України
Банер
Банер
Статистика
На даний момент 49 гостей на сайті