Середа, 15 Липень 2020
Головне меню
Транслятор
Ukrainian English Russian
Пошук
Авторизація
Повідомлення про корупцію
Банер
Зміни одне життя - Україна
Банер

ДЕРЖАВНА ЦІЛЬОВА ПРОГРАМА РОЗВИТКУ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ ФОРМУЄ НОВІ ЗАСАДИ УПРАВЛІННЯ ЛЮДСЬКИМИ РЕСУРСАМИ

Сьогодні Україна у процесі поступової інтеграції до правового простору Європейського Союзу наполегливо реформує систему державно-управлінських відносин. Адміністративна реформа як один із напрямів Президентської Програми економічних реформ «Заможне суспільство, конкурентоспроможні економіка, ефективна держава» спрямована на підвищення ефективності діяльності державних органів та гарантування професійності та відповідальності державної служби.

Детальніше...

 

Губернатор краю Олександр Ледида зобов'язав дорожників до ремонту доріг на Міжгірщині

Губернатор краю Олександр Ледида за зустрічі з головою райдержадмініст- рації Василем Щурем обговорили стан доріг на Міжгірщині, що посприяло до вірішальних дій. У ці дні, хоч і заважають погодні умови, дорожні служби проводять ямковий ремонт дорожнього полотна на території Міжгірського району За слова­ми начальника філії "Міжгірський райав- тодор" Мирослава Бігаря, до ремонту за­лучені Мукачівська державна експлуата­ційна дільниця (ДЕД), Хустська ДЕД та дві бригади філії "Міжгірський райавтодор".

Детальніше...

 

За 3 роки фінансування будівництва об’єктів освіти та медицини краю збільшилось майже втричі

Про це у вівторок, 28 травня, під час брифінгу розповів журналістам начальник управління капітального будівництва облдержадміністрації Степан Бордаш.

Детальніше...

 

Подання розрахунку частини чистого прибутку комунальним унітарним підприємством

Чи має комунальне унітарне підприємство подавати розрахунок частини чистого прибутку, якщо органом місцевого самоврядування не прийнято порядок його сплати та відповідні нормативи?

Детальніше...

 

Свято проводів отар на полонини відбулося на Міжгірщині

У неділю, 26 травня, на Міжгірщині відбулося традиційне народне свято – «Проводи отар на полонину», організаторами якого виступили Закарпатська обласна та Міжгірська районна державні адміністрації. Щорічне проведення цього свята свідчить про шанобливе ставлення до вівчарської справи, повагу до вівчарів, які присвятили своє життя такій нелегкій, але всім потрібній праці.

Останнє оновлення (08 серпня 2013)

Детальніше...

 
Правова допомога
Банер
Місцеві вибори 2015
Банер
Електронне звернення
Банер
Для громадян з порушенням слуху
Банер
Офіційні веб-портали

1

12

в

Обласна "Гаряча лінія"
Банер
Календар новин
Держенергоефективність України
Банер
Банер
Статистика
На даний момент 33 гостей на сайті