Понеділок, 19 Серпень 2019
Головне меню
Транслятор
Ukrainian English Russian
Пошук
Повідомлення про корупцію
Банер
Зміни одне життя - Україна
Банер

На Закарпатті під будівництво доступного житла зарезервовано 24 земельні ділянки

На сьогодні у Закарпатській області під програму “Доступне житло” зарезервовано 24 земельні ділянки загальною площею 31,14 гектара. Про це, зокрема, йшлося на всеукраїнській селекторній нарадіпід головуванням Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Геннадія Темника.

Серед важливих питань було розглянуто плани реалізації Програми будівництва доступного житла у 2013 році. Зазначалося, що нині в області триває другий етап регіональної програми “Доступне житло”, який передбачає планування територій, виділення земельних ділянок, підведення до них інженерних мереж, реконструкцію житлових будинків тощо.

Прес-служба Державного агентства земельних ресурсів

 

Засідання оперативного штабу з регулювання на надзвичайні ситуації

У п’ятницю, 1 лютого, під керівництвом в.о. голови облдержадміністрації Ігоря Свища відбулося засідання оперативного штабу з координації дій місцевих органів виконавчої влади, обласних установ, відомств та організацій для оперативного реагування на надзвичайні ситуації, пов’язані з несприятливими погодними умовами.

За інформацією Закарпатського центру гідрометеорології 2 та 3 лютого на території області очікуються сильні опади. Відтак, є загроза налипання мокрого снігу, утворення ожеледі на дорогах.

 

Останнє оновлення (04 лютого 2013)

Детальніше...

 

Микола Азаров: Кваліфікація медиків - важлива складова медичної реформи

Прем'єр-міністр Микола Азаров заявляє, що кваліфікація медиків – важлива складова реформування медичної галузі в Україні. Про це Глава Уряду заявив у соціальній мережі Фейсбук.

«Ми ставили питання про кваліфікацію медиків – це дуже важлива частина медичної реформи, думаю, що з часом і ця проблема буде вирішена», - сказав він.

Останнє оновлення (04 лютого 2013)

Детальніше...

 

Уряд ініціює спрощення реєстраціі осіб як платників податків

30 січня 2013 року Кабінет Міністрів схвалив та направив до Верховної Ради проект Закону України «Про внесення змін до Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців» щодо спрощення реєстрації осіб як платників податків».

Останнє оновлення (02 лютого 2013)

Детальніше...

 

Обговорено питання запобігання злочинності

Сьогодні перший заступник голови райдержадміністрації Василь Радовецький за участю голови районної ради Івана Яреми, керівника апарату РДА Івана Бобонича, керівників правоохоронних органів та структурних підрозділів адміністрації провів нараду з головами виконкомів місцевих рад.

Останнє оновлення (18 травня 2013)

Детальніше...

 
Новини Міжгірщини
Банер
Місцеві вибори 2015
Банер
Електронне звернення
Банер
Для громадян з порушенням слуху
Банер
Офіційні веб-портали

1

12

в

Обласна "Гаряча лінія"
Банер
Календар новин
Держенергоефективність України
Банер
Банер
Статистика
На даний момент 125 гостей на сайті