Неділя, 16 Червень 2019
Головне меню
Транслятор
Ukrainian English Russian
Пошук
Повідомлення про корупцію
Банер
Зміни одне життя - Україна
Банер

РОБОЧИЙ ЧАС ВОДІЇВ ТРАНСПОРТНИХ ЗАСОБІВ (КОНСУЛЬТУЄ ДЕРЖАВНИЙ ІНСПЕКТОР ПРАЦІ)

Особливий режим роботи — у водіїв транспортних засобів, який визначається Положенням про робочий час і час відпочинку водіїв колісних транспортних засобів, затвердженим наказом Міністерства транспорту та зв’язку України від 7 червня 2010 року № 340 (далі — Наказ № 340). Цим наказом установлено нормальну тривалість щоденної роботи (зміни) — до 10 год. При цьому якщо нормальна тривалість робочого дня охоплює тривалі простої, очікування в транспортному засобі чи на робочому місці або якщо водію треба надати можливість доїхати до місця відпочинку, тривалість робочого дня (зміни) може збільшуватися до 12 год. (за умови, що час управління транспортним засобом протягом зміни не перевищує 9 год.).

Останнє оновлення (27 грудня 2012)

Детальніше...

 

Підвищили кваліфікацію за програмою тематичного семінару

Відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 06.07.2011 «Про підвищення кваліфікації державних службовців та посадових осіб місцевого самоврядування з питань запобігання і протидії проявам корупції на державній службі та службі в органах місцевого самоврядування» за сприяння Закарпатського обласного центру перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади вчора у селищі Воловець на базі місцевої райдержадміністрації проведено тематичний семінар «Організаційні та правові засади запобігання та протидії корупції в Україні».

Останнє оновлення (22 грудня 2012)

Детальніше...

 

Міжнародний день толерантності

«Нетерпимі часто платять дорого за те, що терплячим дістається безкоштовно» - говорять французи. «Якщо у трьох одна мета, вони землю перетворять на золото, якщо ж мета різна, вони золото перетворять на порох» - говорять услід китайці. «За терпіння дасть Бог спасіння» - вважають українці. Араби запевняють: «Мир існує для людини – людина для миру». «Сварка до добра не доведе, усяка сварка гарна мировою» - підтримують їх росіяни. Індійці запевняють: «У людини, яка живе заради інших, навіть коротке життя буде сповнене щастям». Індонезійці впевнені: «Любов людини до людини – це повноводне і прозоре джерело, води якого очищують усе, чого торкаються». Ці прислів’я створені в різні часи, різними народами, які належать до різних світів, культур, релігій, але усі вони закликають до згоди, до терпіння, до миру.

Останнє оновлення (20 грудня 2012)

Детальніше...

 

У середу, 5 грудня, з робочою поїздкою у Міжгірському районі перебував очільник Закарпаття Олександр Ледида

обочий візит губернатора розпочався із с. Келечин – малої батьківщини Президента Карпатської України Августина Волошина – де відбулося урочисте відкриття спортивного майданчика зі штучним покриттям. У церемонії відкриття спортивної споруди взяв участь голова райдержадміністрації Василь Щур, начальник управління у справах молоді та спорту облдержадміністрації Віталій Ерфан, Келечинський сільський голова Іван Черепанинець, директор Келечинської загальноосвітньої школи І-ІІ ст. Оксана Зубанич.

Детальніше...

 
Новини Міжгірщини
Банер
Місцеві вибори 2015
Банер
Електронне звернення
Банер
Для громадян з порушенням слуху
Банер
Офіційні веб-портали

1

12

в

Обласна "Гаряча лінія"
Банер
Календар новин
Держенергоефективність України
Банер
Банер
Статистика
На даний момент 22 гостей на сайті