Субота, 20 Квітень 2019
Головне меню
Транслятор
Ukrainian English Russian
Пошук
Повідомлення про корупцію
Банер
Зміни одне життя - Україна
Банер

Інформація про діяльність дозвільного центру Міжгірської РДА за 2012 рік

Протягом  2012 року в дозвільний центр райдержадміністрації  звернулося 659 суб’єктів господарської діяльності для  отримання документів дозвільного характеру,  та  внесення  їх до єдиної системи РДДХ (реєстр документів дозвільного характеру), (за відповідний період 2011 року звернулося  - 195 суб’єктів господарювання).

Видано –    652 дозвільних документів.

Відмовлено - 7 заявникам.

Детальніше...

 

Сплата єдиного податку здійснюється за місцем податкової адреси.

Звертаємо увагу, що спрощенці І та ІІ груп, які не використовують працю найманих осіб, звільняються від сплати єдиного податку протягом одного календарного місяця на рік на час відпустки, а також за період хвороби, підтвердженої копією листка (листків) непрацездатності, якщо вона триває 30 і більше календарних днів.

Останнє оновлення (05 лютого 2013)

Детальніше...

 

Виїзд за кордон на постійне місце проживання не звільняє від подання декларації

Громадяни України, які виїжджають за кордон на постійне місце проживання, зобов'язані подати до органу державної податкової служби за місцем своєї реєстрації декларацію про майновий стан і доходи. Це необхідно зробити не пізніше ніж за 60 календарних днів до виїзду.

Перевірка органом ДПС здійснюється протягом 30 календарних днів після надходження такої декларації. У разі відсутності податкових зобов’язань платнику податку видається відповідна довідка.

Детальніше...

 

ВАЖЛИВІ ПРОБЛЕМИ РОЗВИТКУ КРАЮ

 

У вівторок, 5 лютого, очільник краю Олександр Ледида провів нараду щодо основних соціально-економічних проблем краю та способів їх вирішення.  Разом з начальниками обласних управлінь визначалися з  найактуальнішими проблемами кожної галузі, аби вже за тиждень порушити ці питання перед керівниками міністерств.

 

Серед обговореного, зокрема, - завершення будівництва житлового комплексу та об’єктів соцсфери у Тереблі, куди мають переїхати жителі небезпечних зон Солотвина. Питання перед профільними міністрами порушуватиметься у комплексі – разом з будівництвом підземних відділень алергологічних лікарень на території покладів солі у межах Тереблянського купола.

Останнє оновлення (18 травня 2013)

Детальніше...

 

У 2012-му на Закарпатті виростили найбільше овочів та фруктів за останні 20 років

Про це під час брифінгу повідомив журналістам заступник начальника головного управління агропромислового розвитку обласної державної адміністрації Віктор Тереля.

У  2012 році темп приросту виробництва валової продукції сільського господарства  склав понад 4 % (10 місце в Україні), зокрема рослинництва  - майже  6%, тваринництва - 2,7%. За вартістю споживчого кошика Закарпаття посідає друге місце в країні (в області - 429 гривень,  у середньому по Україні – 454 гривні).

Детальніше...

 
Новини Міжгірщини
Банер
Місцеві вибори 2015
Банер
Електронне звернення
Банер
Для громадян з порушенням слуху
Банер
Офіційні веб-портали

1

12

в

Обласна "Гаряча лінія"
Банер
Календар новин
Держенергоефективність України
Банер
Банер
Статистика
На даний момент 75 гостей на сайті