Понеділок, 19 Серпень 2019
Головне меню
Транслятор
Ukrainian English Russian
Пошук
Повідомлення про корупцію
Банер
Зміни одне життя - Україна
Банер

Реалізація права на доступ до публічної інформації

 

 

Закон України « Про доступ до публічної інформації», є реальним інструмент для кожного знати про важливе для повсякденного життя та вирішувати цілком конкретні проблеми та завдання, головним принципом закону є максимальна відкритість інформації, відповідно до якого вся інформація, якою володіють публічні органи підлягає розкриттю, крім випадків, встановлених законом.

Останнє оновлення (18 травня 2013)

Детальніше...

 

Управління економічного розвитку і торгівлі інформує

Управління економічного розвитку і торгівлі інформує, що 18-20 квітня 2013 року на території стадіону "Арена-Львів" (м.Львів, вул.Стрийська, 199) Львівська торгово-промислова палата за підтримки Львівської обласної державної адміністрації проводитиме традиційну регіональну виставку "АВТОТЕХ 2013". Тематика цьогорічної виставки охоплює широкий спектр напрямків: легкові автомобілі і мотовелотехніка, автобуси та комерційний автотранспорт, автозапчастини й автохімія, устаткування для СТО та АЗС, авто електроніка, охоронні системи, тюнінг і автозвук, страхування і кредитування.

Докладна інформація про виставку розміщена на веб-сайті: http://lcci.com.ua/ua/201/avtoteh_2013.html.

 

Проведено засідання "круглого столу" з питань взаємодії у земельній сфері

В  зв’язку  з введенням в дію Закону України «Про Державний земельний кадастр»,  який набрав чинності з 01 січня 2013 року, реєстрація землі  та прав власності  на неї розділені між  двома відомствами. Від нині Держземагентство України реєструє земельні ділянки у кадастрі та надає витяги земельного кадастру.  А Укрдержреєстр реєструє права власності на землю, в тому числі договори оренди, купівлі-продажу, міни, успадкування, тощо. У зв’язку з нововведенням начальником відділу Держземагентства у Міжгірському районі Шовак О.В. проведене засідання круглого столу за участю начальника реєстраційної служби Міжгірського районного управління юстиції – Цімботи В.І., державного нотаріуса – Турчин В.Ф. та приватних нотаріусів Міжгірського районного нотаріального округу Закарпатської області, в ході якого обговорено питання взаємодії державних кадастрових реєстраторів, державних реєстраторів прав та нотаріусів.

Останнє оновлення (05 березня 2013)

Детальніше...

 

На засіданні колегії Міжгірської РДА розглянуто підсумки соціально- економічного розвитку району за минулий рік

 

Минулого тижня відбулося чергове засідання колегії райдержадміністрації, яке провів  перший заступник голови райдержадміністрації Василь Радовецький. Відповідно до порядку денного на засіданні колегії розглянуто важливі питання.

 

Про підсумки економічного і соціального розвитку району за 2012 рік інформував начальник управління економічного розвитку і торгівлі Анатолій Воволка.

Останнє оновлення (18 травня 2013)

Детальніше...

 

Державна інспекція з питань праці інформує

Оформлення відпусток

Як відомо, порядок надання щорічної відпустки залежить від того, за який робочий рік вона надається - за перший рік роботи на підприємстві чи наступні. Але це ще далеко не все, що треба знати про особливості надання та оформлення відпусток.

Коли працівник може взяти відпустку повної тривалості

У перший рік роботи право на щорічну відпустку (як основну, так і додаткову) повної тривалості у працівника виникає після закінчення шести місяців безперервної роботи на цьому підприємстві. У разі надання працівникам щорічних відпусток до закінчення шестимісячного терміну безперервної роботи їх тривалість визначається пропорційно до відпрацьованого часу (ч. 7 ст. 10 Закону про відпустки).

Детальніше...

 
Новини Міжгірщини
Банер
Місцеві вибори 2015
Банер
Електронне звернення
Банер
Для громадян з порушенням слуху
Банер
Офіційні веб-портали

1

12

в

Обласна "Гаряча лінія"
Банер
Календар новин
Держенергоефективність України
Банер
Банер
Статистика
На даний момент 147 гостей на сайті