Субота, 25 Травень 2019
Головне меню
Транслятор
Ukrainian English Russian
Пошук
Повідомлення про корупцію
Банер
Зміни одне життя - Україна
Банер

Державна інспекція з питань праці інформує

Оформлення відпусток

Як відомо, порядок надання щорічної відпустки залежить від того, за який робочий рік вона надається - за перший рік роботи на підприємстві чи наступні. Але це ще далеко не все, що треба знати про особливості надання та оформлення відпусток.

Коли працівник може взяти відпустку повної тривалості

У перший рік роботи право на щорічну відпустку (як основну, так і додаткову) повної тривалості у працівника виникає після закінчення шести місяців безперервної роботи на цьому підприємстві. У разі надання працівникам щорічних відпусток до закінчення шестимісячного терміну безперервної роботи їх тривалість визначається пропорційно до відпрацьованого часу (ч. 7 ст. 10 Закону про відпустки).

Детальніше...

 

Торік ветерани-афганці Закарпаття отримали 4 квартири

Минулоріч афганці Закарпаття отримали 4 квартири. Ще 8 інвалідам війни, учасникам бойових дій в Афганістані та 2 вдовам загиблих здійснено ремонт квартир на суму понад 288 тис. грн. Цьогорічдля ремонтів осель «пільговиків» області заплановано 2,4 млн. грн. Про це розповів начальник департаменту соцзахисту населення Закарпатської ОДА під час зустрічі з керівниками ветеранських організацій.

Детальніше...

 

Минулої неділі в Міжгір'ї проведено турнір з волейболу пам'яті М.Цендри

 

 

Вже 25 років поспіль у лютому в Міжгір’ї проводиться турнір з волейболу на честь воїна-афганця, нашого земляка Михайла Цендри, який трагічно загинув, виконуючи свій патріотичний обов’язок у Афганістані. З тих днів змінилося ціле покоління і сьогодні молодь, мабуть, не все знає, ким був і як загинув наш земляк, пам’яті якого й присвячується даний захід.Тому декілька слів з його біографії не будуть зайвими. Михайло Цендра народився 30 жовтня 1963 року у Міжгір’ї у сім’ї робітників. У вісімнадцятирічному віці був призваний до лав тодішньої радянської армії, а у квітні 1982 року потрапив до Афганістану в званні молодшого сержанта. Командував відділенням і неодноразово брав участь у бойових операціях. В одній з них і загинув. Трапилося це 24 липня 1982 року, коли автоколона, де був і Михайло, біля провінції Капіса потрапила в засідку. Це був його останній бій.Солідна ювілейна дата заходу вказує на те, що міжгірці пам’ятають і шанують свого героя, а бойові побратими докладають максимум зусиль для того, щоб з року в рік змагання набували популярності.

Останнє оновлення (18 травня 2013)

Детальніше...

 

Досвідом роботи ділився Стригальнянський навчально-виховний комплекс

 

 

На базі Стригальнянського навчально-виховного комплексу І-ІІ ст. відбулася нарада на тему “Забезпечення якісної дошкільної і початкової освіти в умовах роботи навчально-виховного комплексу”, зініційована головою РДА Василем Щуром. У її роботі взяли участь директори малокомплектних ЗОШ І-ІІ ст. району, голова сільської ради с. Лісковець Володимир Мацкаль, начальник управління освіти, молоді та спорту РДА Надія Олексієнко, її заступник Ганна Вощепинець, спеціалісти управління освіти та голова райдержадміністрації Василь Щур.

Останнє оновлення (18 травня 2013)

Детальніше...

 

СТАН РЕФОРМУВАННЯ СИСТЕМИ АДМІНПОСЛУГ

 

представники з різних регіонів обговорюють в Ужгороді

 

У середу, 27 лютого, в Ужгороді розпочав роботу семінар щодо нового законодавства про адміністративні послуги. У заході взяв участь, зокрема, і заступник керівника краю Володимир Приходько.

Останнє оновлення (18 травня 2013)

Детальніше...

 
Новини Міжгірщини
Банер
Місцеві вибори 2015
Банер
Електронне звернення
Банер
Для громадян з порушенням слуху
Банер
Офіційні веб-портали

1

12

в

Обласна "Гаряча лінія"
Банер
Календар новин
Держенергоефективність України
Банер
Банер
Статистика
На даний момент 345 гостей на сайті