Вівторок, 13 Листопад 2018
Головне меню
Транслятор
Ukrainian English Russian
Пошук
Повідомлення про корупцію
Банер
Зміни одне життя - Україна
Банер

Підвищили кваліфікацію за програмою тематичного семінару

Відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 06.07.2011 «Про підвищення кваліфікації державних службовців та посадових осіб місцевого самоврядування з питань запобігання і протидії проявам корупції на державній службі та службі в органах місцевого самоврядування» за сприяння Закарпатського обласного центру перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади вчора у селищі Воловець на базі місцевої райдержадміністрації проведено тематичний семінар «Організаційні та правові засади запобігання та протидії корупції в Україні».

Останнє оновлення (22 грудня 2012)

Детальніше...

 

Міжнародний день толерантності

«Нетерпимі часто платять дорого за те, що терплячим дістається безкоштовно» - говорять французи. «Якщо у трьох одна мета, вони землю перетворять на золото, якщо ж мета різна, вони золото перетворять на порох» - говорять услід китайці. «За терпіння дасть Бог спасіння» - вважають українці. Араби запевняють: «Мир існує для людини – людина для миру». «Сварка до добра не доведе, усяка сварка гарна мировою» - підтримують їх росіяни. Індійці запевняють: «У людини, яка живе заради інших, навіть коротке життя буде сповнене щастям». Індонезійці впевнені: «Любов людини до людини – це повноводне і прозоре джерело, води якого очищують усе, чого торкаються». Ці прислів’я створені в різні часи, різними народами, які належать до різних світів, культур, релігій, але усі вони закликають до згоди, до терпіння, до миру.

Останнє оновлення (20 грудня 2012)

Детальніше...

 

У середу, 5 грудня, з робочою поїздкою у Міжгірському районі перебував очільник Закарпаття Олександр Ледида

обочий візит губернатора розпочався із с. Келечин – малої батьківщини Президента Карпатської України Августина Волошина – де відбулося урочисте відкриття спортивного майданчика зі штучним покриттям. У церемонії відкриття спортивної споруди взяв участь голова райдержадміністрації Василь Щур, начальник управління у справах молоді та спорту облдержадміністрації Віталій Ерфан, Келечинський сільський голова Іван Черепанинець, директор Келечинської загальноосвітньої школи І-ІІ ст. Оксана Зубанич.

Детальніше...

 
Новини Міжгірщини
Банер
Місцеві вибори 2015
Банер
Електронне звернення
Банер
Для громадян з порушенням слуху
Банер
Офіційні веб-портали

1

12

в

Обласна "Гаряча лінія"
Банер
Календар новин
Держенергоефективність України
Банер
Банер
Статистика
На даний момент 45 гостей на сайті