Понеділок, 19 Серпень 2019
Головне меню
Транслятор
Ukrainian English Russian
Пошук
Повідомлення про корупцію
Банер
Зміни одне життя - Україна
Банер

Ветерани волейболу дали майстер-клас на Міжгірщині

Непересічна спортивна подія цими днями відбулась у Міжгір'ї'. Мова йде про волейбольний турнір на честь першо­го майстра спорту з волейболу на західній Україні, нашого земляка Івана Івановича Скрябіна. Цікаво, що подібні змагання вже декілька років поспіль організовуються у Сваляві і лише тепер, за спільних домовленостей райдержадміністрації, ве­теранської організації волейболу Закарпаття та обласної федерації волейболу, захід дебютував на Верховині.

Детальніше...

 

Потребами сьогодення визначено їх діяльність

Це відверто визнає все доросле населення Тереблянської долини. З приходом до керівництва природоохоронною установою НПП "Синевир" Миколи Юрійовича Дербака тут взяли чітко окреслений курс на покращення соціального стану жителів піднебесного краю. Це особливо символічно ще й тому, що за Синевирським перевалом мешкає майже 40 відсотків всього населення Міжгірщини.

Детальніше...

 

Тетяна Шовак представляла Міжгірщину в обласному турі І Всеукраїнського конкурсу “Вихователь року-2013”

З нагоди професійного свята працівників дошкільної освіти на базі управління освіти, молоді та спорту РДА вперше відбувся конкурс "Кращий вихователь року- 2013", у якому взяли участь шість вихователів дитячих садків району. Переможцем першого етапу стала вихователька дитсадка №2 смт. Міжгір'я Тетяна Шовак, яка 25-26 березня захищала честь Міжгірщини на рівні області в ІІ етапі обласного туру І Всеукраїнського конкурсу "Вихователь року-2013".

Детальніше...

 

Не зволікайте зі сплатою єдиного податку!

Державна податкова інспекція у Міжгірському районі звертає увагу платників податків, податкових агентів та/або їх посадових осіб на те, що всі Вони несуть відповідальність у разі вчинення порушень, визначених законами з питань оподаткування та іншим законодавством.

Для платників єдиного податку першої та другої групи

Детальніше...

 

Порядок сплати за першу реєстрацію транспортного збору

Збір сплачується за місцем реєстрації транспортних засобів за ставками, які діють на день сплати.

Детальніше...

 
Новини Міжгірщини
Банер
Місцеві вибори 2015
Банер
Електронне звернення
Банер
Для громадян з порушенням слуху
Банер
Офіційні веб-портали

1

12

в

Обласна "Гаряча лінія"
Банер
Календар новин
Держенергоефективність України
Банер
Банер
Статистика
На даний момент 23 гостей на сайті