Середа, 20 Березень 2019
Головне меню
Транслятор
Ukrainian English Russian
Пошук
Повідомлення про корупцію
Банер
Зміни одне життя - Україна
Банер

Уряд пропонує внести зміни в низку законодавчих актів для реалізації закону про всеукраїнський референдум

Для практичної реалізації Закону України «Про всеукраїнський референдум» Кабінет Міністрів пропонує внести зміни в низку чинних законодавчих актів. Відповідні зміни, які розробляло Міністерство юстиції, найближчим часом буде внесено до Верховної Ради України. Про це повідомив Міністр юстиції Олександр Лавринович.

Детальніше...

 

В Україні триває робота над законом про прокуратуру - Віктор Янукович

В Україні триває активна робота над законами про прокуратуру та органи юстиції. Про це Президент України Віктор Янукович сказав під час зустрічі з представниками ЗМІ у місті Вісла.

Останнє оновлення (22 лютого 2013)

Детальніше...

 

ДЕНЬ ЗАХИСНИКА ВІТЧИЗНИ

У четвер, 21 лютого, відбулися урочистості з нагоди відзначення Дня захисника Вітчизни. Святковий захід відвідали голова обласної адміністрації Олександр Ледида та голова обласної ради Іван Балога, керівники правоохоронних та контролюючих органів, ветерани, прикордонники, краяни.

Сьогоднішні святкові заходи розпочалися із показових виступів «беркутівців», прикордонників та військових. Також гості мали змогу оглянути виставку зброї та макетів військової техніки.

Останнє оновлення (18 травня 2013)

Детальніше...

 

Відбулося пленарне засідання 8 сесії районної ради VI скликання

Вчора відбулося пленарне засідання VІІІ сесії Міжгірської районної ради VІ скликання, яке вступним словом відкрив її голова Іван Ярема. Опісля голова ради привітав окремих депутатів та голів місцевих рад, які відзначили іменини у міжсесійний період, а також озвучив інформацію про призначення О.В. Шовака начальником відділу Держземагентства в Міжгірському районі.

Детальніше...

 

Проведено засідання ради відділу культури

 

Днями проведено розширене засідання ради відділу культури райдержадміністрації з порядком денним ,, Про роботу закладів культури і мистецтва району у 2012 році та завдання на 2013 рік “ за участю заступника голови райдержадміністрації Голодняка В.П. Про підсумки діяльності галузі культури району за звітний період інформував начальник відділу культури райдержадміністрації Шемет О.М.

 

В обговоренні доповіді взяли участь керівники структурних підрозділів відділу культури, завідувачі клубними та бібліотечними установами, що працюють в сільській місцевості.

Останнє оновлення (18 травня 2013)

Детальніше...

 
Новини Міжгірщини
Банер
Місцеві вибори 2015
Банер
Електронне звернення
Банер
Для громадян з порушенням слуху
Банер
Офіційні веб-портали

1

12

в

Обласна "Гаряча лінія"
Банер
Календар новин
Держенергоефективність України
Банер
Банер
Статистика
На даний момент 92 гостей на сайті