Вівторок, 23 Квітень 2019
Головне меню
Транслятор
Ukrainian English Russian
Пошук
Повідомлення про корупцію
Банер
Зміни одне життя - Україна
Банер

Соціальні допомоги, пенсії та виплати в березні фінансуються вчасно та у повному обсязі, - Мінсоцполітики

Соціальні допомоги, пенсії та виплати фондів соціального страхування у березні фінансуються вчасно та у повному обсязі. Про це повідомила сьогодні під час прес-конференції Міністр соціальної політики України Наталія Королевська.

Детальніше...

 

Держава платитиме селянам за здану на забій худобу

Відтепер фермери, власники селянських господарств та члени сільгоспкооперативів зможуть отримувати від держави дотацію за здану на м’ясопереробні підприємства худобу. Такий новий напрямок державної підтримки селян сприятиме збільшенню надходження м’яса на переробку. Окрім того, забезпечить надходження додаткових коштів у господарства селян. Про це повідомив Міністраграрної політики та продовольства Микола Присяжнюк.

Детальніше...

 

Володимир Приходько: ІНДУСТРІАЛЬНІ ПАРКИ - ЕФЕКТИВНИЙ ЗАСІБ РОЗВИТКУ ЕКОНОМІКИ ЗАКАРПАТТЯ

 

У вівторок, 12 березня, відбувся брифінг заступника голови обласної адміністрації Володимира Приходька.

 

Як розповів заступник керівника краю, за підсумками 2012 року індекс виробництва промислової продукції області у порівнянні з 2011 роком збільшився на 1,4 % (тоді як загалом в Україні спостерігався спад на 1,8%). Вже у січні 2013 року обсяги випуску промислової продукції зросли порівняно з відповідним періодом минулого року на 11 %. Загальне виробництво продукції сільського господарства збільшилося на 4%.  Обсяг продажу споживчих товарів склав 16,8 млрд. грн. (на 12% більше показників 2011 року). 

Останнє оновлення (18 травня 2013)

Детальніше...

 

Новий порядок державної реєстрації благодійних організацій

3 лютого 2013 року набув чинності Закон України "Про благодійну діяльність та благодійні організації". Новий закон визначає благодійну організацію як юридичну особу приватного права, установчі документи якої називають благодійну діяльність основною метою її діяльності. Метою благодійних організацій не може бути одержання і розподіл прибутку серед засновників, членів органів управління, інших пов’язаних з ними осіб, а також серед працівників таких організацій.

Детальніше...

 

199- у річницю від Дня народження Великого Кобзаря відзначили в Міжгір'ї

 

У четвер, 7 березня,  біля пам'ятника Тарасові Шевченку в смт. Міжгір'ї за участю керівників владних структур району, громадськості, вчителів та учнів загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 1 відбулися урочисті збори з нагоди відзначення чергової річниці з Дня народження великого генія українського народу.

Відбулося покладання квітів до пам'ятника Т.Г.Шевченку.

Останнє оновлення (18 травня 2013)

Детальніше...

 
Новини Міжгірщини
Банер
Місцеві вибори 2015
Банер
Електронне звернення
Банер
Для громадян з порушенням слуху
Банер
Офіційні веб-портали

1

12

в

Обласна "Гаряча лінія"
Банер
Календар новин
Держенергоефективність України
Банер
Банер
Статистика
На даний момент 45 гостей на сайті