Вівторок, 19 Лютий 2019
Головне меню
Транслятор
Ukrainian English Russian
Пошук
Повідомлення про корупцію
Банер
Зміни одне життя - Україна
Банер

Президент наголошує на необхідності збільшення кількості дитячих дошкільних навчальних закладів

Президент України Віктор Янукович наголошує на необхідності збільшення кількості дитячих дошкільних навчальних закладів. Про це Глава держави сказав під час телепроекту «Діалог з країною».

«Наші діти повинні мати можливість проходити підготовку в дитячих навчальних закладах перед школою, отримувати дошкільну освіту», - сказав Глава держави.

За його словами, нині головне завдання влади - створити дитячі навчальні заклади в достатній кількості в усіх регіонах. Президент наголосив, що тримає на особистому контролі питання відновлення та побудови дитячих садків.

«Ми продовжуватимемо цю роботу, допоки не створимо нормальну систему дитячих дошкільних закладів», - сказав Віктор Янукович.

Прес-служба Президента України Віктора Януковича

 

Уряд зробив три кроки по "дорожній карті" до асоціації з ЄС

Уряд України зробив три важливі кроки для забезпечення підписання Угоди про асоціацію з Європейським Союзом. Це стосується удосконалення виборчого законодавства, роботи з лібералізації візового режиму, поліпшення інвестиційного та бізнес-клімату.

Детальніше...

 

Вшанували героїв афганської війни

У Міжгірській СЗОШ І-ІІІ ст. ім. А. Волошина дирекція школи, педагогічний колектив та шкільний парламент завжди приділяють належну увагу патріотичному вихованню учнівської молоді. Тут часто проводяться масові заходи — спортивні змагання, зустрічі з людьми, які свого часу пройшли дорогами війни, спрямовані на виховання в юних серцях патріотизму, любові до Батьківщини, поваги до старшого покоління. Вони загартовують в учнів силу духу, вміння вести себе за будь-яких обставин.

Детальніше...

 

Уряд пропонує внести зміни в низку законодавчих актів для реалізації закону про всеукраїнський референдум

Для практичної реалізації Закону України «Про всеукраїнський референдум» Кабінет Міністрів пропонує внести зміни в низку чинних законодавчих актів. Відповідні зміни, які розробляло Міністерство юстиції, найближчим часом буде внесено до Верховної Ради України. Про це повідомив Міністр юстиції Олександр Лавринович.

Детальніше...

 

В Україні триває робота над законом про прокуратуру - Віктор Янукович

В Україні триває активна робота над законами про прокуратуру та органи юстиції. Про це Президент України Віктор Янукович сказав під час зустрічі з представниками ЗМІ у місті Вісла.

Останнє оновлення (22 лютого 2013)

Детальніше...

 
Новини Міжгірщини
Банер
Місцеві вибори 2015
Банер
Електронне звернення
Банер
Для громадян з порушенням слуху
Банер
Офіційні веб-портали

1

12

в

Обласна "Гаряча лінія"
Банер
Календар новин
Держенергоефективність України
Банер
Банер
Статистика
На даний момент 138 гостей на сайті