Субота, 25 Травень 2019
Головне меню
Транслятор
Ukrainian English Russian
Пошук
Повідомлення про корупцію
Банер
Зміни одне життя - Україна
Банер

Лауреатом міжнародного конкурсу стала учениця з глибинки

 

 

Відбулися підсумки обласного етапу 42 за рахунком міжнародного конкурсу епістолярного жанру серед учнівської молоді (вік — від 10 до 15 років) під назвою "Напиши листа про цінність води для життя", який традиційно оголошують Всесвітній поштовий союз та спеціалізована установа ООН. Членам журі найбільше сподобався оригінальновикладений у прозовійвикладений у прозовій формі особистий погляд на важливу роль води у природі та людському житті конкурсний твір, який написала дев'ятикласниця Тюшківської ЗОШ І-ІІ ст. Галина Гичка. Відмінницю навчання за перемогу цими днями нагороджено грошовою премією у розмірі 500 грн. Її за теплих привітань і щирих побажань нового досягнення, бопрацю представлено на розгляд у фінальному етапі, вручили заступник начальника ЦПЗ №3 по Міжгірському адміністративному району Василь Романець та методист методкабінету управління освіти, молоді та спорту РДА Магдалина Юртин.

Останнє оновлення (18 травня 2013)

Детальніше...

 

Школа береже пам'ять про патріотів

У Міжгірській ЗОШ І-ІІ ст. проведено ряд заходів з нагоди відзначення 74-ої річниці Карпатської України. Традиційно, вже в п'ятнадцятий раз, у рамках цієї дати один з них відбувається неподалік навчального закладу — в урочищі Тішня, де в ніч з 18 на 19 березня угорськими окупантами були розстріляні чотири освітяни. Священики — о. Петро та о. Василій відправили панахиду біля пам'ятного хреста, який був пов'язаний рушником, вишитим учнями школи. Відтак заступник голови райдержадміністрації В. П. Голодняк, в. о. селищного голови Міжгір'я В. В. Юрик, працівники управління освіти, молоді та спорту РДА Г. Ф. Вощепинець, М. Ф. Дірей та О. Й. Бута на священному місці поклали вінки.

Детальніше...

 

Вшанували Великого Кобзаря

Неможливо уявити український народ без імені Тараса Шевченка. Нам здається, що ми вже все знаємо про творчість поета, про його трагічну долю, та відкриваються все нові й нові сторінки з його життя, з яких дізнаємося багато цікавого про генія української літератури.

Детальніше...

 

5,5 млн. грн. передбачено на 2013 рік для компенсації відсотків по кредитам у рамках регіональної Програми здешевлення вартості житла

 

Про це та ряд інших важливих для життєдіяльності регіонів питань йшлося під час всеукраїнської урядової селекторної наради у середу, 20 березня. Нарада пройшла під керівництвом Віце-прем’єр-міністра України Олександра Вілкула.

Останнє оновлення (08 серпня 2013)

Детальніше...

 

Олександр ЛЕДИДА: Тільки за останні два роки в області відкрито 17 нових шкіл

 

Про це 20 березня розповів керівник краю, відповідаючи на питання головного редактора Міжгірської районної газети «Верховина» Марії Рубець, котра поцікавилась завершенням будівництва спеціалізованої школи ім. А. Волошина:

 

– Знаю, що це питання актуальне для Вашого району. Тому радо повідомлю: у 2013-му на продовження будівництва спеціалізованої школи Августина Волошина в Міжгір’ї заплановано 3 млн. 700 тис. грн., левова частина грошей – це кошти регіонального фонду розвитку Держбюджету, - наголосив Олександр Ледида.

Останнє оновлення (18 травня 2013)

Детальніше...

 
Новини Міжгірщини
Банер
Місцеві вибори 2015
Банер
Електронне звернення
Банер
Для громадян з порушенням слуху
Банер
Офіційні веб-портали

1

12

в

Обласна "Гаряча лінія"
Банер
Календар новин
Держенергоефективність України
Банер
Банер
Статистика
На даний момент 16 гостей на сайті