Субота, 20 Квітень 2019
Головне меню
Транслятор
Ukrainian English Russian
Пошук
Повідомлення про корупцію
Банер
Зміни одне життя - Україна
Банер

Президент: Необхідна широка дискусія щодо Концепції реформи місцевого самоврядування

Необхідно розпочати широку дискусію навколо напрацьованого проекту Концепції реформи місцевого самоврядування. Про це повідомив Президент України Віктор Янукович на засіданні Ради регіонів.

Детальніше...

 

Виступ Президента на засіданні Ради регіонів

 

Шановні колеги!

 

Порядок денний сьогоднішнього дня вам розданий. Ми врешті-решт з вами підійшли до розгляду найважливішого питання для життя країни - це питання реформи самоврядування. Я вважаю, що сьогодні та розмова, яка повинна відбутися в цьому залі, - вона визначить шляхи цієї реформи, концепцію, і, безумовно, виконавці, які знаходяться сьогодні в цьому залі і які розпочнуть цю роботу, зобов’язані усвідомлювати значення цієї реформи для кожної людини, для кожного громадянина. Я скажу без перебільшення: це буде одним із найважливіших питань, складовою, яка буде впливати на покращення життя людей.

Останнє оновлення (18 травня 2013)

Детальніше...

 

Необхідно задіяти всі наявні можливості щодо наповнення місцевих бюджетів – Президент

 

 

Президент України Віктор Янукович переконаний, що місцева влада повинна комплексно задіяти всі можливості щодо наповнення бюджетів з максимальним використанням існуючих у регіонах ресурсів. Про це Глава держави сказав під час засідання Ради регіонів.

Останнє оновлення (18 травня 2013)

Детальніше...

 

Лауреатом міжнародного конкурсу стала учениця з глибинки

 

 

Відбулися підсумки обласного етапу 42 за рахунком міжнародного конкурсу епістолярного жанру серед учнівської молоді (вік — від 10 до 15 років) під назвою "Напиши листа про цінність води для життя", який традиційно оголошують Всесвітній поштовий союз та спеціалізована установа ООН. Членам журі найбільше сподобався оригінальновикладений у прозовійвикладений у прозовій формі особистий погляд на важливу роль води у природі та людському житті конкурсний твір, який написала дев'ятикласниця Тюшківської ЗОШ І-ІІ ст. Галина Гичка. Відмінницю навчання за перемогу цими днями нагороджено грошовою премією у розмірі 500 грн. Її за теплих привітань і щирих побажань нового досягнення, бопрацю представлено на розгляд у фінальному етапі, вручили заступник начальника ЦПЗ №3 по Міжгірському адміністративному району Василь Романець та методист методкабінету управління освіти, молоді та спорту РДА Магдалина Юртин.

Останнє оновлення (18 травня 2013)

Детальніше...

 

Школа береже пам'ять про патріотів

У Міжгірській ЗОШ І-ІІ ст. проведено ряд заходів з нагоди відзначення 74-ої річниці Карпатської України. Традиційно, вже в п'ятнадцятий раз, у рамках цієї дати один з них відбувається неподалік навчального закладу — в урочищі Тішня, де в ніч з 18 на 19 березня угорськими окупантами були розстріляні чотири освітяни. Священики — о. Петро та о. Василій відправили панахиду біля пам'ятного хреста, який був пов'язаний рушником, вишитим учнями школи. Відтак заступник голови райдержадміністрації В. П. Голодняк, в. о. селищного голови Міжгір'я В. В. Юрик, працівники управління освіти, молоді та спорту РДА Г. Ф. Вощепинець, М. Ф. Дірей та О. Й. Бута на священному місці поклали вінки.

Детальніше...

 
Новини Міжгірщини
Банер
Місцеві вибори 2015
Банер
Електронне звернення
Банер
Для громадян з порушенням слуху
Банер
Офіційні веб-портали

1

12

в

Обласна "Гаряча лінія"
Банер
Календар новин
Держенергоефективність України
Банер
Банер
Статистика
На даний момент 39 гостей на сайті