Субота, 20 Квітень 2019
Головне меню
Транслятор
Ukrainian English Russian
Пошук
Повідомлення про корупцію
Банер
Зміни одне життя - Україна
Банер

Оголошення про проведення конкурсу з добору кандидатів до Президентського кадрового резерву «Нова еліта нації» у 2013 році

На виконання Указу Президента України від 05.04.2012 № 246 «Про Президентський кадровий резерв «Нова еліта нації» оголошується конкурс з добору кандидатів до Президентського кадрового резерву «Нова еліта нації» у 2013 році.

Детальніше...

 

«Туберкульоз – чума ХХ століття»

 

Туберкульоз займає особливе місце серед соціальних і медичних проблем людства. Він не ліквідований в жодній країні світу. Починаючи з 90-х років ХХ сторіччя помітно зросла розповсюдженість туберкульозу у всьому світі, в тому числі і на Україні. Третина населення Земної кулі інфікована туберкульозною паличкою.

 

Як показали проведені дослідження, сьогодні має місце недостатня інформованість населення України з питань профілактики, лікування та боротьби з туберкульозом. Щоб зупинити та перемогти туберкульоз усі мають зрозуміти, що без обізнаності населення про туберкульоз, боротьба з ним приречена на невдачу.

Останнє оновлення (18 травня 2013)

Детальніше...

 

Тісна співпраця суб'єктів соціальної роботи

Наприкінці лютого районним центром СССДМ спільно з Хустським МРВ КВІ у Міжгірському районі було проведено нараду, в ході якої здійснено аналіз взаємодії кримінально-виконавчої інспекції і центрів соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді. Основні питання, які розглядалися, — забезпечення соціального супроводу, покращення виховної роботи з дітьми та молоддю, які перебувають на обліку кримінально-виконавчої інспекції, а також контроль за поведінкою дітей та молоді, засуджених до покарань, не пов'язаних з позбавленням волі, звільнених від відбування покарання з випробуванням або умовно-достроково, стосовно попередження вчинення ними повторних злочинів.

Детальніше...

 

Проведено чергову нараду-семінар з головами виконкомів місцевих рад району

 

 

Сьогодні голова райдержадміністрації В.М. Щур за участі своїх заступників, керівників районних організацій провів чергову нараду з головами виконкомів селищної та сільських рад району.

Останнє оновлення (18 травня 2013)

Детальніше...

 

Від початку року Держфінінспекція забезпечила відшкодування втрат на майже 207 млн. грн.

Органи Держфінінспекції України протягом січня – лютого 2013 року забезпечили відшкодування втрат фінансових та матеріальних ресурсів держави на суму 206,6 млн. грн. Із них значну частину становлять відшкодування втрат, виявлених у попередні роки (98 млн. грн). Про це повідомив ГоловаДержфінінспекції України Петро Андрєєв під час розширеного засідання Колегії Держфінінспекції.

Детальніше...

 
Новини Міжгірщини
Банер
Місцеві вибори 2015
Банер
Електронне звернення
Банер
Для громадян з порушенням слуху
Банер
Офіційні веб-портали

1

12

в

Обласна "Гаряча лінія"
Банер
Календар новин
Держенергоефективність України
Банер
Банер
Статистика
На даний момент 38 гостей на сайті