Четвер, 23 Травень 2019
Головне меню
Транслятор
Ukrainian English Russian
Пошук
Повідомлення про корупцію
Банер
Зміни одне життя - Україна
Банер

Новий механізм проведення суцільної нормативної грошової оцінки земель несільськогосподарського призначення відпрацьовується за участі науковців та громадськості

12 квітня 2013 року відбулося засідання Науково-експертної ради при Держземагентстві України на якому обговорено проект наказу Мінагрополітики «Про затвердження Порядку нормативної грошової оцінки земель несільськогосподарського призначення (крім земель населених пунктів)».

Детальніше...

 

Щодо обговорення проекту Закону України “Про обіг земель сільськогосподарського призначення”

12 квітня 2013 року відбулося засідання Науково-експертної ради при Держземагентстві України, на якому обговорено проект Закону України “Про обіг земель сільськогосподарського призначення”.

В обговоренні взяли участь провідні науковці у сфері земельних відносин, представники територіальних органів Держземагентства України.

Детальніше...

 

Особливості розрахунку збору за спеціальне використання води у І кварталі 2013 року

Платникам збору за спеціальне використання води під час складання квартального звіту слід пам`ятати, що в 2013 році змінено ставки цього збору. При цьому пункт 32 розділу  I  Закону України від 20 листопада 2012 року N 5503-VI "Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо перегляду ставок деяких податків і зборів" (далі - Закон N 5503, Кодекс), яким збільшено ставки водозбору,  передбачені статтею 325 Кодексу, набрав чинності тільки з 4 січня 2013 року ( з дня його опублікування). В середньому ставки збору збільшено на  9,4 відсотка.

Детальніше...

 

Податок на прибуток у 2013 році: новий порядок сплати та подання звітності

Починаючи зі звітних періодів 2013 р., унаслідок змін, унесенихЗаконом № 5083 до ПКУ, кардинально змінюється порядок подання звітності з податку на прибуток і сплати цього податку.

Новації, у першу чергу, стосуються авансової сплати податку на прибуток і звітування раз на рік (доповнення до п. 57.1, п. 2 підрозділу 4 р. ХХ ПКУ). На жаль, однозначності тут бракує.

Детальніше...

 

ДПІ у Міжгірському районі інформує суб’єктів господарювання

що 30 квітня 2013 року останній день сплати ПДВ за березень 2013 року платниками, у яких базовий податковий (звітний) період дорівнює календарному місяцю.

Не відкладайте, сплачуйте вчасно!

 
Новини Міжгірщини
Банер
Місцеві вибори 2015
Банер
Електронне звернення
Банер
Для громадян з порушенням слуху
Банер
Офіційні веб-портали

1

12

в

Обласна "Гаряча лінія"
Банер
Календар новин
Держенергоефективність України
Банер
Банер
Статистика
На даний момент 57 гостей на сайті