Середа, 17 Жовтень 2018
Головне меню
Транслятор
Ukrainian English Russian
Пошук
Повідомлення про корупцію
Банер
Зміни одне життя - Україна
Банер

Мін'юст проведе експертизу базових законів щодо дотримання рівноправ'я жінок та чоловіків

Протягом 2013 року Міністерство юстиції здійснить гендерно-правову експертизу 6 базових законів України у сферах науки, культури, охорони здоров’я, оплати праці та встановлення пенсії за особливі заслуги перед Україною, на дотримання в них принципу рівноправ’я жінок та чоловіків.

Детальніше...

 

1,3 МІЛЬЯРДИ ГРИВЕНЬ ОТРИМАЛИ МИНУЛОРІЧ ЗАКАРПАТСЬКІ РОДИНИ

 

У п’ятницю, 15 лютого, відбулося розширене засідання колегії Департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації. У засіданні взяв участь і заступник керівника краю Михайло Попович.

 

Як розповів директор Департаменту соціального захисту населення Віктор Мацола, 2012 рік у сфері соцзахисту був досить результативним. Зокрема, річне завдання Програми зайнятості населення області вдалося виконати на 131%. Зростання середньомісячної заробітної плати працівників, зайнятих в економіці, у грудні перевищило темпи росту зарплатні по Україні майже на 6 %. Вдалося також скоротити заборгованість із виплат зарплати майже 22 %.

Останнє оновлення (18 травня 2013)

Детальніше...

 

До уваги громадських організацій, легалізованих шляхом повідомлення про заснування до 1 січня 2013 року!

З метою виконання пункту 13 розділу V «Прикінцеві та перехідні положення» Закону України «Про громадські об’єднання» громадським організаціям, легалізованим шляхом повідомлення про заснування до 1 січня 2013 року, необхідно подати до 1 липня 2013 року до уповноважених органів з питань реєстрації за місцезнаходженням громадського об’єднання відомості про особу (осіб), уповноважену представляти громадське об’єднання, із зазначенням прізвища, ім’я, по батькові, дати народження, контактного номера телефону та інших засобів зв’язку, до яких додається письмова згода цієї особи.

 

Останнє оновлення (18 лютого 2013)

 

Майбутнє дитини залежить від середовища, де вона виховується

 

 

Для розвитку маленької дитини надзвичайно важливою є турбота про неї дорослих. Спочатку — тепло материнських грудей і лагідність її рук, потім близькі люди: батько, брати та сестри, бабуся та дідусь, запах рідної домівки… Роль батьків для дитини надзвичайно важлива. Вони дають дітям життя, відповідають за догляд і виховання, беруть на себе фінансову відповідальність, мають юридичні повноваження, в тому числі на право прийняття важливих рішень від імені своїх дітей.

Останнє оновлення (18 травня 2013)

Детальніше...

 

Графік проведення обов’язкового технічного контролю тракторів, самохідних шасі, дорожньо-будівельних машин в 2013 році у Міжгірському районі (юридичні особи)

Агрофірма “Верховина” — 20.ІІ., о 9.00 год. (гараж);

ТОВ “Теребля” — 20.ІІ., о 12.00 год. (територія);

ПП “Бінако”, Колочавський ЗТО, Колочавський МНВК — 21.ІІ., о 12.00 год.;

НПП “Синевир” — 22.II., о 12.00 год.;

Останнє оновлення (15 лютого 2013)

Детальніше...

 
Новини Міжгірщини
Банер
Місцеві вибори 2015
Банер
Електронне звернення
Банер
Для громадян з порушенням слуху
Банер
Офіційні веб-портали

1

12

в

Обласна "Гаряча лінія"
Банер
Календар новин
Держенергоефективність України
Банер
Банер
Статистика
На даний момент 67 гостей на сайті