Понеділок, 10 Грудень 2018
Головне меню
Транслятор
Ukrainian English Russian
Пошук
Повідомлення про корупцію
Банер
Зміни одне життя - Україна
Банер

МАЙЖЕ НА 27% ЗБІЛЬШЕНО ФІНАНСУВАННЯ СПОРТИВНОЇ ГАЛУЗІ КРАЮ

 

Про це у середу, 20 березня, розповів голова облдержадміністрації Олександр Ледида під час прес-конференції.

Зокрема, очільник краю зазначив: нині в області діє програма розвитку фізичної культури і спорту на 2012–2016 роки, у рамках якої визначено основні напрямки розвитку спорту:

 

- Так, відповідно до Програми, нам вдалося повністю відновити основні спортивні споруди стадіону «Спартак» в Ужгороді та провести капітальний ремонт та заміну обладнання плавального басейну Ужгородського національного університету. Також у 2012 році придбано та безоплатно передано 2 квартири учасникам зимових Олімпійських ігор.

Останнє оновлення (18 травня 2013)

Детальніше...

 

Олександр ЛЕДИДА: Нема району, де б не отримали гроші для купівлі музичних інструментів

 

Про це та інші питання підтримки галузі культури області розповів Олександр Ледида під час зустрічі з журналістами у середу, 20 березня.

 

- В останні роки галузі культури приділяємо багато уваги. Особливо це стосується підтримки та розвитку цієї сфери у районах області. Так, закуплено музичні інструменти для самодіяльних колективів у кожен район краю. Нема такого району, де б не отримали гроші для купівлі музичних інструментів, - наголосив Олександр Ледида. -  Також приємною новиною є те, що учасники Закарпатського народного хору отримали комплекти верхнього зимового сценічного одягу – до того артисти під час відкритих виступів у холодну пору змушені були виходити у тонкому сценічному одязі. Також для артистів як Закарпатського народного хору, так і обласного драматичного театру було придбано сучасний комфортабельний автобус.

Останнє оновлення (18 травня 2013)

Детальніше...

 

Унікальний Музей лісу і сплаву на Міжгірщині планують відновити

 

Додатковим поштовхом для розвитку закарпатського туризму, за словами Олександра Ледиди, може стати відновлення музею лісу та сплаву у Міжгірському районі.

– Ми знаємо, що у світі фактично нема аналогів нашому музею, подібний, наскільки мені відомо, є в Канаді. 5 років тому почалася реконструкція унікального музею на Закарпатті, проте роботи, на жаль, зупинилися. У неділю приїздить до нашої області Міністр екології та природних ресурсів України Олег  Проскуряков. За планом, він має відвідати й Міжгірщину, аби на власні очі побачити споруду. У подальшому маємо на меті через сесію обласної ради передати міністерству музей для фінансування. Відновлення цього унікального місця дозволить привернути до Закарпаття більше туристівяк з різних регіонів, так і з інших країн.

Прес-центр ОДА

 

Останнє оновлення (18 травня 2013)

 

ЗА 3 РОКИ МАЙЖЕ НА 240 МІЛЬЙОНІВ ГРИВЕНЬ ВДАЛОСЯ ЗБІЛЬШИТИ ВИДАТКИ НА МЕДИЦИНУ

 

Про це 20 березня повідомив під час прес-конференції очільник Закарпаття Олександр Ледида.

 

– У 2013 році заплановані видатки у галузі медицини на одного жителя складають 879 гривень. Для порівняння, у 2010 році ця сума становила 691 гривню. Тобто майже на 200 гривень ця сума збільшилася у цьому році.

Останнє оновлення (18 травня 2013)

Детальніше...

 

Термін виконання громадських робіт безробітними вноситиметься до трудової книжки та зараховуватиметься до страхового стажу

Громадські роботи фінансуватимуть рівними частинами Фонд соціального страхування на випадок безробіття та місцеві бюджети. Відповідна процедура закріплена прийнятою 20 березня 2013 року постановою КМУ «Про затвердження Порядку організації громадських та інших робіт тимчасового характеру ». В ухваленому документі передбачено, що до громадських та інших робіт тимчасового характеру можуть залучатися на добровільних засадах безробітні, особи, які працюють не повний робочий день, студенти, пенсіонери та інші особи.

Детальніше...

 
Новини Міжгірщини
Банер
Місцеві вибори 2015
Банер
Електронне звернення
Банер
Для громадян з порушенням слуху
Банер
Офіційні веб-портали

1

12

в

Обласна "Гаряча лінія"
Банер
Календар новин
Держенергоефективність України
Банер
Банер
Статистика
На даний момент 65 гостей на сайті