Понеділок, 10 Грудень 2018
Головне меню
Транслятор
Ukrainian English Russian
Пошук
Повідомлення про корупцію
Банер
Зміни одне життя - Україна
Банер

БЛИЗЬКО 4 МІЛЬЙОНІВ ГРИВЕНЬ БУДЕ ВИДІЛЕНО на ЗАВЕРШЕННЯ РОБІТ з РЕКУЛЬТИВАЦІЇ

сміттєзвалища у с. Барвінок

Про це у вівторок, 26 березня, повідомив Міністр екології та природних ресурсів України Олег Проскуряков після відвідання полігону для твердих побутових відходів поблизу с. Барвінок Ужгородського району.

Детальніше...

 

Міністр екології та природних ресурсів України ознайомився із роботою реабілітаційного центру для бурих ведмедів

 

Саме цей об’єкт, що знаходиться на Міжгірщині, 25 березня відвідав Олег Проскуряков разом із головою обласної адміністрації Олександром Ледидою.

 

Центр на території НПП «Синевир» споруджено у 2011 році. Його на площа - 12,24 га.  Загалом тут може знаходитися до 30 клишоногих. Наразі у центрі – 9 ведмедів. Здебільшого це тварини, що утримувалися у поганих умовах з порушенням природоохоронного законодавства. Проте останній мешканець – бурий ведмідь з Рівного, нещодавно оселився тут з доброї волі господарів. Одна з ведмедиць ще у грудні залягла у сплячку, що неабияк радує тутешніх працівників. Адже свідчить, що тварина повністю адаптувалася до умов життя у новому середовищі.

Останнє оновлення (18 травня 2013)

Детальніше...

 

Олег ПРОСКУРЯКОВ: Будемо шукати шляхи фінансування Музею лісу і сплаву

 

 

Про перспективи відбудови та відновлення роботи Музею лісу і сплаву «Чорна ріка» йшлося під час візиту на Міжгірщину 25 березня Міністра екології та природних ресурсів України Олега Проскурякова.

Останнє оновлення (18 травня 2013)

Детальніше...

 

Міністр екології та природних ресурсів України – з робочою поїздкою на Закарпатті

У неділю, 24 березня, з робочою поїздкою на Закарпаття прибув Міністр екології та природних ресурсів України Олег Проскуряков.

Перший пункт поїздки - ознайомлення з роботою автоматизованої інформаційно-вимірювальної системи прогнозування паводків та управління водними ресурсами в басейні р. Тиса. З роботою унікальної системи присутніх ознайомив керівник облводгоспу Володимир Чіпак.

Детальніше...

 

ДО УВАГИ ПРИВАТНИХ ПІДПРИЄМЦІВ СПРОЩЕНОЇ СИСТЕМИ ОПОДАТКУВАННЯ (ПЛАТНИКІВ ЄДИНОГО ПОДАТКУ ПЕРШОЇ, ДРУГОЇ ТА ТРЕТЬОЇ ГРУПИ)

Приватні підприємці спрощеної системи оподаткування, які є платниками єдиного податку першої, другої та третьої групи, сплачують до Пенсійного фонду за себе та членів сім’ї єдиний внесок за ставкою 34,7% від об’єкта оподаткування, визначеного підприємцем самостійно. Ця сплата здійснюється в два фонди - на пенсійне страхування (33,2%) та до Фонду страхування на випадок безробіття (1,5%). При цьому зазначаємо, що відсутність доходів не позбавляє приватних підприємців від сплати єдиного соціального внеску.

Останнє оновлення (27 березня 2013)

Детальніше...

 
Новини Міжгірщини
Банер
Місцеві вибори 2015
Банер
Електронне звернення
Банер
Для громадян з порушенням слуху
Банер
Офіційні веб-портали

1

12

в

Обласна "Гаряча лінія"
Банер
Календар новин
Держенергоефективність України
Банер
Банер
Статистика
На даний момент 78 гостей на сайті