Вівторок, 19 Березень 2019
Головне меню
Транслятор
Ukrainian English Russian
Пошук
Повідомлення про корупцію
Банер
Зміни одне життя - Україна
Банер

Казначейство України забезпечує своєчасне здійснення видатків

У зв’язку з поширенням у деяких Інтернет-виданнях повідомлень щодо блокування фінансування видатків Львівської міської ради Казначейство України повідомляє, що зазначена інформація не відповідає дійсності.

Детальніше...

 

У 2013 році фінансування на лікування ветеранів війни збільшилося втричі

В Україні в рамках соціальних ініціатив Президента України постійно здійснюється комплекс заходів, спрямованих на посилення соціального захисту ветеранів війни, покращення їх пенсійного та медичного забезпечення.

Детальніше...

 

Олександр ЛЕДИДА: Громадська ради при облдержадміністрації має брати безпосередню участь у реформуванні місцевого самоврядування

У вівторок, 23 квітня, відбулася зустріч керівника краю Олександра Ледиди, його заступника Антона Громового з головою Громадської ради Федором Харутою та членами президії Громадської ради при облдержадміністрації ІІ скликання.

Детальніше...

 

Центр телемедицини створять в обласному перинатальному центрі

Закарпаття долучилося до Нацпроекту «Нове життя». Аби допомогти вирішити проблемні моменти та якомога швидше розпочати роботи на об’єкті, в Ужгород приїхали столичні фахівці – представники національного проекту «Нове життя – нова якість охорони материнства та дитинства». Голова Закарпатської обласної адміністрації Олександр Ледида зустрівся з керівником вищезгаданого проекту Віктором Сірманом.

Детальніше...

 

НА ЧАСІ – МОДЕРНІЗАЦІЯ ПРОФТЕХОСВІТИ КРАЮ

У рамках проведення Року дитячої творчості в області у вівторок, 23 квітня, в Ужгороді відбувся обласний фестиваль технічної творчості учнів професійно-технічної освіти Закарпаття.

Детальніше...

 
Новини Міжгірщини
Банер
Місцеві вибори 2015
Банер
Електронне звернення
Банер
Для громадян з порушенням слуху
Банер
Офіційні веб-портали

1

12

в

Обласна "Гаряча лінія"
Банер
Календар новин
Держенергоефективність України
Банер
Банер
Статистика
На даний момент 88 гостей на сайті