П'ятниця, 21 Вересень 2018
Головне меню
Транслятор
Ukrainian English Russian
Пошук
Повідомлення про корупцію
Банер
Зміни одне життя - Україна
Банер

Новий порядок державної реєстрації благодійних організацій

3 лютого 2013 року набув чинності Закон України "Про благодійну діяльність та благодійні організації". Новий закон визначає благодійну організацію як юридичну особу приватного права, установчі документи якої називають благодійну діяльність основною метою її діяльності. Метою благодійних організацій не може бути одержання і розподіл прибутку серед засновників, членів органів управління, інших пов’язаних з ними осіб, а також серед працівників таких організацій.

Детальніше...

 

199- у річницю від Дня народження Великого Кобзаря відзначили в Міжгір'ї

 

У четвер, 7 березня,  біля пам'ятника Тарасові Шевченку в смт. Міжгір'ї за участю керівників владних структур району, громадськості, вчителів та учнів загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 1 відбулися урочисті збори з нагоди відзначення чергової річниці з Дня народження великого генія українського народу.

Відбулося покладання квітів до пам'ятника Т.Г.Шевченку.

Останнє оновлення (18 травня 2013)

Детальніше...

 

Дорогі жінки

За усталеною традицією вся прогресивна спільнота 8 Березня висловлює данину шани і поваги, любові і кохання найкращій половині людства за утвердження одвічних єдиноначал — Віри, Надії, Любові і мудрості.

За нинішнього демократичного розвою незалежної України нема такої ділянки роботи, суспільно-громадського буття, де б не були потрібні ваші ніжні руки, досвід і знання, одвічна материнська любов. Щонайбільше всі щиро дякують вам за навчання і виховання підростаючих поколінь — достойної зміни розбудовників майбутнього неньки-України!

Дорогі наші берегині! Хай назавжди у ваших оселях поселяться добро і злагода, утвердяться достаток і сімейне благополуччя, дивом буяє ваша краса на фоні навколишніх гір. Хай за житейських і буденних турбот завжди світиться радість у ваших очах.

Миру вам і Божої благодаті! Щастя і добра!

голова райдержадміністрації

В.Щур

 

Останнє оновлення (18 травня 2013)

 

Свято 8 Березня відзначили в Міжгір’ї

 

Вчора в залі засідань райдержадміністрації відбулися урочисті збори з нагоди відзначення Міжнародного жіночого дня – 8 Березня.

 

- Здавна так повелося, що жінки виступають берегинями роду, миру, злагоди і гармонії в отчому краї, своєю успішною працею та силою духу звеличують рідну землю, примножують її успіхи і досягнення.

Останнє оновлення (18 травня 2013)

Детальніше...

 

Наша земля - Міжгірщини життя і краса

У малому залі засідань РДА і райради відбулось засідання спеціалістів землевпорядної служби району з нагоди їх професійного свята — Дня землевпорядника. Вступним словом його відкрив начальник відділу Держземагентства в Міжгірському районі Олександр Шовак. В інформації про роботу відділу в 2012 році Олександр Васильович наголосив, що за підбиття підсумків райвідділ Держземагентства посів четверте місце серед подібних 13 в області.

Детальніше...

 
Новини Міжгірщини
Банер
Місцеві вибори 2015
Банер
Електронне звернення
Банер
Для громадян з порушенням слуху
Банер
Офіційні веб-портали

1

12

в

Обласна "Гаряча лінія"
Банер
Календар новин
Держенергоефективність України
Банер
Банер
Статистика
На даний момент 255 гостей на сайті