Неділя, 18 Березень 2018
Головне меню
Транслятор
Ukrainian English Russian
Пошук
Повідомлення про корупцію
Банер
Зміни одне життя - Україна
Банер

Навчально-виховні комплекси — на порядку денному в райдержадміністрації

Минулої п’ятниці комісія у складі першого заступника голови РДА Василя Радовецького, начальника відділу житлово-комунально господарства РДА Василя Марковича, начальника відділу освіти РДА Надії Олексієнко, сільського голови с. Лозянське Івана Сопка, яку очолив голова райдержадміністрації Василь Щур, з робочим візитом відвідала в Лозянському ЗОШ І-ІІ ст. №2 та незавершене будівництво адмінбудинку в ур. Мочарь, де буде облаштовано дитячий дошкільний заклад.

 

На сьогоднішній день у районі успішно діють навчально-виховні комплекси в Стригальнях, Лопушному та йдуть роботи з реорганізації у В.Студеному. До речі, на сьогоднішній день у НВК с. Стригальні виховуються 26 дошкільнят, які у повному складі відвідують дитячу установу. Щоб показати переваги роботи навчально-виховного комплексу та запозичити досвід роботи, керівник району зобов’язав відділ освіти РДА найближчим часом на базі Стригальнянського НВК провести районну нараду-семінар із залученням голів сільських рад.

Останнє оновлення (18 травня 2013)

Детальніше...

 

Звітують фінансисти району

Фінансове управління райдержадміністрації повідомляє, що в районі розроблено план заходів від 04 січня 2013 року щодо контролю за дотриманням бюджетного законодавства при затвердженні місцевих бюджетів на 2013 рік. Станом на 11 січня 2013 року проведено перевірку рішень та затвердження всіх 23 бюджетів органів місцевого самоврядування.

На 2013 рік затверджено доходи загального фонду в сумі 22820,5 тис.грн., що на 1281,1 тис.грн.більше з плановими показниками 2012 року, або на 5,9 відсотків.

Останнє оновлення (28 січня 2013)

Детальніше...

 

Визначено завдання на найближчий період

Голова райдержадміністрації В.М. Щур за участю своїх заступників та керівника апарату провів нараду з начальниками управлінь та відділів, на якій проаналізовано основні підсумки роботи за минулий рік.

Останнє оновлення (25 січня 2013)

Детальніше...

 

Про здоров’я українок дбають

В рамках виконання програми « Здоров’я жінок України » з 22 по 23 січня 2013 року фахівцями районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді проводилося соціологічне дослідження на базі Міжгірської районної лікарні щодо визначення початкового рівня знань і ставлення жінок репродуктивного віку та медичних працівників, які надають послуги з планування сім’ї та репродуктивного здоров’я, до сучасних засобів контрацепції.

Останнє оновлення (08 лютого 2013)

Детальніше...

 

Привітали делегата І з’їзду Народних Комітетів Закарпаття

22 січня, у День Соборності та Свободи України, Петра Степановича Продана з Вучкового прийшли привітати заступник голови райдержадміністрації Іван Ледида, керівник апарату РДА Іван Бобонич, голова районної організації ветеранів України Ярослав Ковалишин, від виконкому Вучківської сільської ради — секретар Оксана Лемак та землевпорядник Марина Роман.

Детальніше...

 
Новини Міжгірщини
Банер
Місцеві вибори 2015
Банер
Електронне звернення
Банер
Офіційні веб-портали

1

12

в

Обласна "Гаряча лінія"
Банер
Календар новин
Держенергоефективність України
Банер
Банер
Статистика
На даний момент 89 гостей на сайті