Середа, 20 Червень 2018
Головне меню
Транслятор
Ukrainian English Russian
Пошук
Повідомлення про корупцію
Банер
Зміни одне життя - Україна
Банер

Фінансове управління райдержадміністрації інформує

До загального фонду бюджету району станом на 1 лютого 2013 року надійшло платежів у сумі 1700,0 тис.грн., що на 234,4 тис.грн. більше затвердженого плану, або виконання становить  116,0 відсотків. В порівнянні з відповідним періодом минулого року надійшло платежів більше на суму 288,8 тис.грн., або на 20,5 відсотків.

Детальніше...

 

Сьогодні — День вшанування учасників бойових дій на території інших держав

Дорогі краяни, воїни-інтернаціоналісти, учасники бойових дій!

Щороку о цій порі всі ми урочисто відзначаємо славні подвиги тих, хто гідно пройшов крізь горнило бойових дій на території інших держав, чесно виконуючи свій військовий обов’язок, у “гарячих точках” загартовувалась сила волі і військова служба численної когорти воїнів-інтер-націоналістів, уродженців зеленоокої Міжгірщини.

Багатий військовий досвід славних нащадків опришків і запорізьких козаків, високі моральні якості принципи, активна громадська позиція були, є і будуть запорукою того, що на теренах Міжгірщини, Срібної землі та неньки-України й надалі пануватимуть мир і добро, злагода і взаєморозуміння між народами.

Щиро бажаємо вам і вашим родинам міцного здоров‘я, мирного неба над головою, щастя, незламної віри і впевненості у світле майбутнє незалежної України! Хай за Божої благодаті ніхто і ніколи не відчуває біль війни, смуток втрат рідних на ратних полях, за конфліктних ситуацій як в отчому краї, так і на території інших держав!

Голова Міжгірської райдержадміністрації

В.Щур

Останнє оновлення (18 травня 2013)

 

В Міжгір’ї проведено вшанування ветеранів війни в Афганістані

Вчора в селищі Міжгір’ї відбулися урочисті заходи з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав. О 10 годині керівники райдержадміністрації, районної ради, Міжгірської селищної ради, установ та організацій, ветерани бойових дій  поклали квіти до пам’ятника воїнам-афганцям, відтак була проведена поминальна панахида за загиблими воїнами.

Останнє оновлення (18 травня 2013)

Детальніше...

 

ЛЕГАЛІЗАЦІЯ ЗАРПЛАТНІ ТА ЗАЙНЯТОСТІ НАСЕЛЕННЯ

 

на контролі обласної влади

 

У четвер, 14 лютого, під керівництвом заступника керівника краю Михайла Поповича відбулося засідання робочої групи з питань легалізації виплат заробітної плати та зайнятості населення.

Останнє оновлення (18 травня 2013)

Детальніше...

 

Більше 80 тисяч закарпатських школярів оздоровлюватимуться та відпочиватимуть влітку

У середу, 13 лютого, під керівництвом заступника очільника краю Івана Качура відбулася нарада щодо підготовки до колегії Департаменту освіти і науки, молоді та спорту. Одним з питань, яке розглядатиметься на колегії є літнє оздоровлення та відпочинок закарпатських дітей.

Останнє оновлення (18 травня 2013)

Детальніше...

 
Новини Міжгірщини
Банер
Місцеві вибори 2015
Банер
Електронне звернення
Банер
Для громадян з порушенням слуху
Банер
Офіційні веб-портали

1

12

в

Обласна "Гаряча лінія"
Банер
Календар новин
Держенергоефективність України
Банер
Банер
Статистика
На даний момент 123 гостей на сайті