Неділя, 18 Березень 2018
Головне меню
Транслятор
Ukrainian English Russian
Пошук
Повідомлення про корупцію
Банер
Зміни одне життя - Україна
Банер

Про ліквідацію наслідків негоди та підтоплення

У понеділок, 4 лютого, під керівництвом першого заступника голови облдержадміністрації Ігоря Свища відбулося позачергове засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

Останнє оновлення (18 травня 2013)

Детальніше...

 

Мін'юст пропонує усунути із чинного закону норми, які створюють проблеми у сфері оцінки майна

Міністерство юстиції пропонує внести зміни до чинного закону «Про оцінку майна, майнових прав та професійну оціночну діяльність в Україні» та усунути положення, які на сьогодні створюють проблеми у сфері оціночних послуг.

Відповідний законопроект розміщено на сайті Міністерства юстиції (http://www.minjust.gov.ua, рубрика «Обговорюємо законопроекти») для надання пропозицій та зауважень.

Детальніше...

 

Микола Азаров: Україна покращує інвестиційний клімат та бореться з корупцією

В Україні проводиться велика робота з покращення інвестиційного клімату та подолання корупції. Про це заявив Прем’єр-міністр України Микола Азаров під час зустрічі з Президентом Європейського банку реконструкції та розвитку Сумою Чакрабарті.

Детальніше...

 

Юрій Бойко: Протягом наступних двох тижнів повинні бути вжиті заходи з підвищення рівня розрахунків за газ

2 лютого 2013 року у Кабінеті Міністрів України під головуванням Віце-прем’єр-міністра України Юрія Бойка пройшла селекторна нарада з питань стану розрахунків теплопостачальних підприємств за спожитий природний газ за підсумками 2012 року та січня 2013 року.

Останнє оновлення (04 лютого 2013)

Детальніше...

 

На Закарпатті під будівництво доступного житла зарезервовано 24 земельні ділянки

На сьогодні у Закарпатській області під програму “Доступне житло” зарезервовано 24 земельні ділянки загальною площею 31,14 гектара. Про це, зокрема, йшлося на всеукраїнській селекторній нарадіпід головуванням Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Геннадія Темника.

Серед важливих питань було розглянуто плани реалізації Програми будівництва доступного житла у 2013 році. Зазначалося, що нині в області триває другий етап регіональної програми “Доступне житло”, який передбачає планування територій, виділення земельних ділянок, підведення до них інженерних мереж, реконструкцію житлових будинків тощо.

Прес-служба Державного агентства земельних ресурсів

 
Новини Міжгірщини
Банер
Місцеві вибори 2015
Банер
Електронне звернення
Банер
Офіційні веб-портали

1

12

в

Обласна "Гаряча лінія"
Банер
Календар новин
Держенергоефективність України
Банер
Банер
Статистика
На даний момент 23 гостей на сайті