Понеділок, 10 Грудень 2018
Головне меню
Транслятор
Ukrainian English Russian
Пошук
Повідомлення про корупцію
Банер
Зміни одне життя - Україна
Банер

До уваги суб’єктів господарської діяльності, які займаються торговельною діяльністю

До уваги суб’єктів господарської діяльності, які займаються торговельною діяльністю

Управління економічного розвитку і торгівлі інформує про зміни,що вносяться до Порядку провадження торговельної діяльності та правил торговельного обслуговування на ринку споживчих товарів, затверджені постановою КМУ від 4.03.2013р. №226

1. Доповнити Порядок пунктом 10-1 такого змісту:

« 10-1. За рішенням суб’єкта господарювання етикетування товарів або інструкції про їх застосування(в установлених випадках) можуть містити поруч із текстом, викладеним державною мовою, його переклад регіональною мовою або мовою меншин, іншими мовами.».

2. Пункт 17 після слів «відповідного маркування,» доповнити словами «етикетування або інструкції про їх застосування (в установлених випадках), а також».

 

Рух транспорту на Синевирському перевалі відновлюється

 

Внаслідок дощів 9 квітня зранку на Синевирському перевалі стався зсув земляного полотна на дорозі державного значення Міжгір’я-Колочава-Буштино, що призвело до ускладнення руху транспортних засобів. У цей же день (як вже раніше інформувалося на сайті Міжгірської РДА) голова райдержадміністрації Василь Щур взяв участь у засіданні комісії з надзвичайних ситуацій, де було визначено першочерговий обсяг робіт з вирішення проблемної ситуації.

Останнє оновлення (08 серпня 2013)

Детальніше...

 

Президент наголошує на необхідності проведення якісного ремонту доріг

 

 

Президент України Віктор Янукович наголошує на необхідності проведення якісного ремонту автомобільних доріг у державі. Про це він сказав під час зустрічі з головою Луганської обласної державної адміністрації Володимиром Пристюком.

Останнє оновлення (18 травня 2013)

Детальніше...

 

НА ОБ’ЄКТИ СОЦІАЛЬНО-КУЛЬТУРНОЇ СФЕРИ запропонували виділити кошти в ОДА

У вівторок, 9 квітня, під керівництвом голови обласної адміністрації Олександра Ледиди відбулася нарада стосовно розподілу вільного залишку коштів на цілі, які не були враховані при формуванні обласного бюджету. Участь у нараді взяли заступники очільника краю та начальники обласних управлінь.

Останнє оновлення (18 травня 2013)

Детальніше...

 

Розроблено Концепцію реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади в Україні

Уряд розглянув Концепцію реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади в Україні. Документ пропонується схвалити Указом Президента України. Відповідний проект Кабінет Міністрів схвалив 8 квітня 2013 року.

Детальніше...

 
Новини Міжгірщини
Банер
Місцеві вибори 2015
Банер
Електронне звернення
Банер
Для громадян з порушенням слуху
Банер
Офіційні веб-портали

1

12

в

Обласна "Гаряча лінія"
Банер
Календар новин
Держенергоефективність України
Банер
Банер
Статистика
На даний момент 71 гостей на сайті