Середа, 20 Червень 2018
Головне меню
Транслятор
Ukrainian English Russian
Пошук
Повідомлення про корупцію
Банер
Зміни одне життя - Україна
Банер

Уряд зробив три кроки по "дорожній карті" до асоціації з ЄС

Уряд України зробив три важливі кроки для забезпечення підписання Угоди про асоціацію з Європейським Союзом. Це стосується удосконалення виборчого законодавства, роботи з лібералізації візового режиму, поліпшення інвестиційного та бізнес-клімату.

Детальніше...

 

Вшанували героїв афганської війни

У Міжгірській СЗОШ І-ІІІ ст. ім. А. Волошина дирекція школи, педагогічний колектив та шкільний парламент завжди приділяють належну увагу патріотичному вихованню учнівської молоді. Тут часто проводяться масові заходи — спортивні змагання, зустрічі з людьми, які свого часу пройшли дорогами війни, спрямовані на виховання в юних серцях патріотизму, любові до Батьківщини, поваги до старшого покоління. Вони загартовують в учнів силу духу, вміння вести себе за будь-яких обставин.

Детальніше...

 

Уряд пропонує внести зміни в низку законодавчих актів для реалізації закону про всеукраїнський референдум

Для практичної реалізації Закону України «Про всеукраїнський референдум» Кабінет Міністрів пропонує внести зміни в низку чинних законодавчих актів. Відповідні зміни, які розробляло Міністерство юстиції, найближчим часом буде внесено до Верховної Ради України. Про це повідомив Міністр юстиції Олександр Лавринович.

Детальніше...

 

В Україні триває робота над законом про прокуратуру - Віктор Янукович

В Україні триває активна робота над законами про прокуратуру та органи юстиції. Про це Президент України Віктор Янукович сказав під час зустрічі з представниками ЗМІ у місті Вісла.

Останнє оновлення (22 лютого 2013)

Детальніше...

 

ДЕНЬ ЗАХИСНИКА ВІТЧИЗНИ

У четвер, 21 лютого, відбулися урочистості з нагоди відзначення Дня захисника Вітчизни. Святковий захід відвідали голова обласної адміністрації Олександр Ледида та голова обласної ради Іван Балога, керівники правоохоронних та контролюючих органів, ветерани, прикордонники, краяни.

Сьогоднішні святкові заходи розпочалися із показових виступів «беркутівців», прикордонників та військових. Також гості мали змогу оглянути виставку зброї та макетів військової техніки.

Останнє оновлення (18 травня 2013)

Детальніше...

 
Новини Міжгірщини
Банер
Місцеві вибори 2015
Банер
Електронне звернення
Банер
Для громадян з порушенням слуху
Банер
Офіційні веб-портали

1

12

в

Обласна "Гаряча лінія"
Банер
Календар новин
Держенергоефективність України
Банер
Банер
Статистика
На даний момент 95 гостей на сайті