Неділя, 18 Березень 2018
Головне меню
Транслятор
Ukrainian English Russian
Пошук
Повідомлення про корупцію
Банер
Зміни одне життя - Україна
Банер

З ПРОБЛЕМАМИ – ДО КЕРІВНИКА КРАЮ

У вівторок, 12 лютого, голова облдержадміністрації Олександр Ледида провів особистий прийом громадян. Краяни мали змогу розповісти про свої проблеми та заручитися підтримкою очільника краю у їх вирішенні.

Останнє оновлення (18 травня 2013)

Детальніше...

 

Проведено засідання круглого столу

 

11 лютого 2013 року в Міжгірському професійному ліцеї  відбулося засідання круглого столу з питань запобігання проявам ксенофобії та расової дискримінації.

 

В проведенні заходу взяли участь  28 учнів навчального закладу, перед якими виступили Наталія Миколаївна Тимощук – директор РЦСССДМ, Мар’яна Іванівна Лізак – головний  спеціаліст РЦСССДМ та Світлана Василівна Стець – фахівець із соціальної роботи РЦСССДМ.

Останнє оновлення (18 травня 2013)

Детальніше...

 

В ОБЛАСТІ ПЕРЕВІРЯЮТЬ ЗАКЛАДИ ПРОФЕСІЙНО-ТЕХНІЧНОЇ ОСВІТИ

У п’ятницю, 8 лютого, заступник голови облдержадміністрації Іван Качур та директор департаменту освіти і науки, молоді та спорту Маріанна Кляп відвідали професійно-технічні навчальні заклади Ужгорода.

Під час візиту у освітні заклади заступник керівника краю Іван Качур оглянув матеріально-технічну базу, умови, в яких навчаються учні, поспілкувався із педагогами та викладачами. Так, основним завданням сьогодні є приведення обсягів та напрямів підготовки робітничих кадрів до реальних потреб регіонального ринку праці. Необхідно забезпечити усі умови для підготовки кваліфікованих конкурентоспроможних робітників, які б відповідали вимогам роботодавців і могли швидко адаптуватися у сучасних ринкових умовах.

Останнє оновлення (12 лютого 2013)

Детальніше...

 

Підтримка тваринництва дасть можливість зменшити імпорт м'яса та м'ясопродуктів

Україна може у 2013 році зменшити імпорт свинини на 40%, при цьому у структурі споживання частка імпортованого в Україну м’яса та м’ясопродуктів знизиться із 17% до 7%. Збільшення вітчизняного виробництва м’яса відбудеться як за рахунок впровадження нових технологій та модернізації існуючих виробництв, так і за рахунок будівництва нових підприємств. Про це повідомив Міністр аграрної політики та продовольства Микола Присяжнюк.

Детальніше...

 

Уряд прийняв рішення про реорганізацію Закарпатського державного університету

6 лютого 2013 року Кабінет Міністрів прийняв розпорядження 52-р «Про реорганізацію Закарпатського державного університету». Йдеться про приєднання цього вищого навчальногозакладу до Ужгородського національного університету.

Останнє оновлення (11 лютого 2013)

Детальніше...

 
Новини Міжгірщини
Банер
Місцеві вибори 2015
Банер
Електронне звернення
Банер
Офіційні веб-портали

1

12

в

Обласна "Гаряча лінія"
Банер
Календар новин
Держенергоефективність України
Банер
Банер
Статистика
На даний момент 67 гостей на сайті