Понеділок, 19 Лютий 2018
Головне меню
Транслятор
Ukrainian English Russian
Пошук
Повідомлення про корупцію
Банер
Зміни одне життя - Україна
Банер

Минулої неділі в Міжгір'ї проведено турнір з волейболу пам'яті М.Цендри

 

 

Вже 25 років поспіль у лютому в Міжгір’ї проводиться турнір з волейболу на честь воїна-афганця, нашого земляка Михайла Цендри, який трагічно загинув, виконуючи свій патріотичний обов’язок у Афганістані. З тих днів змінилося ціле покоління і сьогодні молодь, мабуть, не все знає, ким був і як загинув наш земляк, пам’яті якого й присвячується даний захід.Тому декілька слів з його біографії не будуть зайвими. Михайло Цендра народився 30 жовтня 1963 року у Міжгір’ї у сім’ї робітників. У вісімнадцятирічному віці був призваний до лав тодішньої радянської армії, а у квітні 1982 року потрапив до Афганістану в званні молодшого сержанта. Командував відділенням і неодноразово брав участь у бойових операціях. В одній з них і загинув. Трапилося це 24 липня 1982 року, коли автоколона, де був і Михайло, біля провінції Капіса потрапила в засідку. Це був його останній бій.Солідна ювілейна дата заходу вказує на те, що міжгірці пам’ятають і шанують свого героя, а бойові побратими докладають максимум зусиль для того, щоб з року в рік змагання набували популярності.

Останнє оновлення (18 травня 2013)

Детальніше...

 

Досвідом роботи ділився Стригальнянський навчально-виховний комплекс

 

 

На базі Стригальнянського навчально-виховного комплексу І-ІІ ст. відбулася нарада на тему “Забезпечення якісної дошкільної і початкової освіти в умовах роботи навчально-виховного комплексу”, зініційована головою РДА Василем Щуром. У її роботі взяли участь директори малокомплектних ЗОШ І-ІІ ст. району, голова сільської ради с. Лісковець Володимир Мацкаль, начальник управління освіти, молоді та спорту РДА Надія Олексієнко, її заступник Ганна Вощепинець, спеціалісти управління освіти та голова райдержадміністрації Василь Щур.

Останнє оновлення (18 травня 2013)

Детальніше...

 

СТАН РЕФОРМУВАННЯ СИСТЕМИ АДМІНПОСЛУГ

 

представники з різних регіонів обговорюють в Ужгороді

 

У середу, 27 лютого, в Ужгороді розпочав роботу семінар щодо нового законодавства про адміністративні послуги. У заході взяв участь, зокрема, і заступник керівника краю Володимир Приходько.

Останнє оновлення (18 травня 2013)

Детальніше...

 

У ВИДІЛЕННІ САНАТОРНИХ ПУТІВОК АФГАНЦЯМ сприятиме Олександр Ледида

У вівторок, 26 лютого, голова обласної адміністрації Олександр Ледида зустрівся з керівником Закарпатської територіальної організації української спілки ветеранів війни в Афганістані Артуром Шейдіком та головою обласної спілки ветеранів війн Михайлом Куцкіром.

Останнє оновлення (18 травня 2013)

Детальніше...

 

Орденом «За заслуги» ІІІ ступеня нагороджено голову Міжгірської районної організації Української Спілки ветеранів Афганістану

Відповідно до Указу Президента України  Віктора Федоровича Януковича від 15 лютого 2013 року № 77 «Про відзначення державними нагородами», оприлюдненому на офіційному інтернет-представництві Глави держави,  за значний особистий внесок у розвиток ветеранського руху, патріотичне виховання молоді, мужність і самовідданість, виявлені під час виконання військового обов’язку та з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав,  нагороджено орденом «За заслуги» ІІІ ступеня

Останнє оновлення (18 травня 2013)

Детальніше...

 
Новини Міжгірщини
Банер
Місцеві вибори 2015
Банер
Електронне звернення
Банер
Офіційні веб-портали

1

12

в

Обласна "Гаряча лінія"
Банер
Календар новин
Держенергоефективність України
Банер
Банер
Статистика
На даний момент 75 гостей на сайті