Субота, 07 Грудень 2019
Головне меню
Транслятор
Ukrainian English Russian
Пошук
Повідомлення про корупцію
Банер
Зміни одне життя - Україна
Банер

Міні-ярмарок вакансій – як одна з ефективних форм співпраці з роботодавцями

Однією з ефективних форм співпраці з роботодавцями щодо пошуку претендентів на вакантні місця є проведення міні-ярмарків вакансій, так як безпосереднє спілкування роботодавців з пошукачами роботи у присутності фахівців відділу взаємодії з роботодавцями служби зайнятості, зокрема рекрутерів, дає більш дієвий результат.

Останнє оновлення (03 грудня 2019)

Детальніше...

 

До уваги одержувачів державних допомог!

Прожитковий мінімум у 2020 році становитиме з 1 січня 2020 року – 2 027 гривень, з 1 липня – 2 118 гривень, з 1 грудня – 2 189 гривень, а для основних соціальних і демографічних груп населення:

Детальніше...

 

ТВІЙ ВИБІР – ТВОЄ МАЙБУТНЄ !

28 листопада 2019 року працівниками Міжгірської районної філії Закарпатського ОЦЗ проведено ряд профорієнтаційних заходів для учнів випускних класів Пилипецького ліцею І-ІІІ ст., Репинського НВК І-ІІІ ст. та В.Студенівського НВК І-ІІ ступенів.

Детальніше...

 

Уряд встановив гарантовану ціну на газ

27 листопада, Уряд встановив запобіжник, що захистить людей від коливань ціни на газ взимку в умовах потенційної відсутності транспортування газу українською ГТС. Для цього розроблено програму «Гарантована ціна на газ». Для учасників програми Уряд зобов'язав НАК «Нафтогаз України» зафіксувати ціну на газ на період опалювального сезону. Вказана ціна буде на 7% менша, ніж у попередньому році.

Детальніше...

 

Жінки, не дозволяйте себе принижувати!

На жаль, в нашому оточенні майже кожна друга жінка страждає від насилля. 25 листопада у всьому світі визначають Міжнародний день боротьби з гендерним насильством.  Проблема домашнього та ґендерного насильства залишається

Детальніше...

 
Новини Міжгірщини
Банер
Місцеві вибори 2015
Банер
Електронне звернення
Банер
Для громадян з порушенням слуху
Банер
Офіційні веб-портали

1

12

в

Обласна "Гаряча лінія"
Банер
Календар новин
Держенергоефективність України
Банер
Банер
Статистика
На даний момент 14 гостей на сайті