П'ятниця, 03 Квітень 2020
Головне меню
Транслятор
Ukrainian English Russian
Пошук
Авторизація
Повідомлення про корупцію
Банер
Зміни одне життя - Україна
Банер

Президент провів селекторну нараду з регіонами

В.о. голови Закарпатської ОДА Олексій Гетманенко взяв участь у селекторній нараді, яку провів Президент України Володимир Зеленський, щодо запобігання поширенню коронавірусної інфекції COVID-19. У ній також взяли участь голови обласних державних адміністрацій та міські голови,  прем’єр-міністр України Денис Шмигаль, представники профільних міністерств,

Детальніше...

 

Національна служба здоров’я України запустила в Фейсбук окрему сторінку для пацієнтів

На ній публікуватиметься корисна та зрозуміла інформація, яка допоможе українцям орієнтуватися в системі охорони здоров’я та знати власні права.

На фб-сторінці НСЗУ для пацієнта можна прочитати:

Детальніше...

 

Призначено першого заступника голови Міжгірської РДА

Згідно з відповідним розпорядженням голови РДА Василя Юрика 19 березня першим заступником голови Міжгірської райдержадміністрації призначено Івана Бобонича.

Останнє оновлення (20 березня 2020)

Детальніше...

 

Президент України підписав закони, спрямовані на протидію поширенню коронавірусу

Президент України Володимир Зеленський підписав закони, спрямовані на протидію поширенню коронавірусу в Україні. Документи ухвалено Верховною Радою України на позачерговому засіданні 17 березня 2020 року.

Детальніше...

 

Здоров’я сучасної української молоді: алгоритм дій чи пастка?

В Україні, якби нам не хотілося цього визнавати, існують серйозні проблеми зі станом здоров’я населення. Важливо зазначити, що витрати на охорону здоров’я в нашій державі є нижчими порівняно з іншими країнами європейського регіону. Звісно, що стан матеріального благополуччя, невизначений доступ до якісних медичних послуг, а також психічний та психологічний стрес внаслідок труднощів під час пошуку роботи та загальна відсутність безпеки призводять до погіршення стану здоров’я. Тому щодалі стає зрозумілим, що Україна входить до числа тих небагатьох країн, в яких питання охорони здоров’я покладено в основу державної молодіжної політики.

Останнє оновлення (19 березня 2020)

Детальніше...

 
Правова допомога
Банер
Місцеві вибори 2015
Банер
Електронне звернення
Банер
Для громадян з порушенням слуху
Банер
Офіційні веб-портали

1

12

в

Обласна "Гаряча лінія"
Банер
Календар новин
Держенергоефективність України
Банер
Банер
Статистика
На даний момент 13 гостей на сайті